Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Naznačila Plačková druhé tehotenstvo? Týmto vyjadrením šokovala fanúšikov

Chcela tým niečo naznačiť?


Zuzana Plačková sa netají tým, že by chcela mať druhé bábätko. Tak ako jej manžel René, aj ona je na svojich sociálnych sieťach úprimná a so svojimi fanúšikmi zdieľa aj detaily zo svojho súkromia.

Na svoj Instagram nedávno pridala príbeh, ktorý v množstve fanúšikov vyvolal otázky o tom, či náhodou nečaká ďalšie bábätko a či Dionkovi nepribudne sestrička.

Plačková v príbehoch na svojom Instagrame zverejnila fotografiu zo svojho obchodíka s detským oblečením, na ktorej bolo dievčenské body s kvetinkou, medvedíkom a mašličkou.

Pridala k nej zaujímavý popis, čo zaznamenal portál Hitky: „Toto som si zobrala, aby som možno o rok v lete do toho obliekla svoju dcéru.“ V ďalšom príbehu odôvodnila, že v obchode ostali už iba posledné kúsky, preto si rozkošný komplet musela kúpiť.

Chce totiž, aby ho v budúcnosti nosila jej dcéra. Chcela tým naznačiť to, že plánuje druhé dieťa, a to konkrétne dievčatko?


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.