Nebudeš chcieť veriť, za čo tohto chlapca jeho spolužiaci šikanujú

Jeho záľuba sa nestretla s pochopením.

Zdroj: Instagram @cals_book_account

Deti dokážu byť veľmi kruté. Mnohí z nás si to odskúšali doslova na vlastnej koži. Stačí, že sa niekto len trochu odlišuje od ostatných v kolektíve a rýchlo sa stane terčom posmechu, niekedy doslova šikany. Podobne je na tom aj 13-ročný Callum Manning, ktorý sa stal obeťou šikany pre jeho veľmi milú záľubu. Na nezvyčajnú krutosť detí upozornil portál demilked.

Ostatné deti nemajú pochopenie pre jeho záľubu

Šikana je veľmi nepríjemná, no aj my sami veľmi dobre vieme, že je často súčasťou života detí v škole. 13-ročný Callum Manning z Veľkej Británie má na svoj vek veľmi milú záľubu. Rád číta knihy, a preto si založil aj instagramový profil, na ktorý pridáva recenzie kníh, ktoré prečítal.

Call nečíta len tak nejaké detské knihy. Nebojí sa ani takých autorov, ako je Dostojevskij

View this post on Instagram

One of my favourite books of all time

A post shared by cal 🙂 📚📚 (@cals_book_account) on

Akonáhle jeho spolužiaci zo školy tento profil objavili, založili si spoločný chat, kde chlapca za túto záľubu očierňovali. Do chatu pridali aj Calluma, no bez možnosti odpovedať na správy. Kvôli jeho záľube ho spolužiaci označovali za čudáka.

Jeho sestra na to prišla a podelila sa o jeho príbeh na Twitteri. Zakrátko si jej brat našiel veľa podporovateľov, ktorí boli rovnako ako jeho sestra na šikanujúcich spolužiakov nahnevaní.

Vďaka sestre sa stal známym po celom svete

Callova sestra zverejnila na Twitteri instagramový účet svojho brata, kde mal vtedy len okolo 4000 sledovateľov. Ľudia na Twitteri sa ho však rozhodli podporiť nielen milými komentármi, ale aj tým, že začali jeho účet sledovať.

Momentálne má Cal na svojom účte viac než 350-tisíc sledovateľov. Okrem toho si ľudia začali pýtať jeho adresu, lebo sa rozhodli poslať mu nejaké knihy. Záujem poslať mu knihy dokonca prejavili aj samotní autori kníh.

Ukázalo sa tak, že sila internetu vie byť niekedy naozaj nápomocná a môže byť aj dejiskom dobrých skutkov. Čo sa stalo s deťmi, ktoré chlapca šikanovali, nevieme, no určite sa po tom, ako sa celý tento prípad stal virálnym, prestali hrať na hrdinov. Veríme, že sa decká poučili a radšej si zobrali zo svojho šikovného spolužiaka príklad.

Zdroj: demilked.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
84
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
16
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Corona Info: Slovensko dnes prekonalo hranicu sto potvrdených prípadov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME