Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 16.6.2024
sk
Blanka
, Bianka
cz
Zbyněk

Nebudú to žiadni Geissenovci. Producentka prezradila detaily o novej šou Rytmusa a Jasminy Alagič

Prominentná dvojka chystá niečo veľkolepé.


Žiadne priťahovanie za vlasy ani prifarbovanie reality s cieľom vyššej sledovanosti. Nová reality šou o súkromnom živote prominentného páru Rytmusa a Jasminy Alagič sa bude niesť v úplne inom duchu, tvrdí producentka pripravovaného projektu Gabriela Ruman pre portál Život. Ich fanúšikovia sa rozhodne majú na čo tešiť.

Vyše mesiaca dozadu sme ťa informovali o tom, že celebritné duo v podobe Rytmusa a Jasminy chystá niečo veľké – vlastnú reality šou. Pár tvoria už približne šesť rokov, spoločne vychovávajú syna Sanela, a hoci sú aktívni na sociálnych sieťach, svoje súkromie si strážia. O to väčším prekvapením bolo, keď Jasmina na svojom Instagrame zverejnila, čo sa chystá.

Žiadni noví Geissenovci, radšej zvolia autenticitu

Jasmina v tom čase prezradila, že ju celá vec trochu stresuje, akékoľvek detaily si však nechala pre seba. Podrobnejšie informácie o šou sa tak dozvedáme až teraz, konkrétne od producentky Gabriely Ruman. „Áno, je to reality šou, ale ľudia skôr majú predstavu, že to bude v štýle Geissenovcov, no bude to úplne o inom. Bude to o nich, ale nebude to robené formou konfliktov alebo vyfabulovaných situácií,“ prezradila v rozhovore pre Život.

„S Jasminou sme sa o tom rozprávali dlhšie, Patrik skôr váhal kvôli súkromiu, pretože pri reality šou tohto typu naozaj ľudí pustíte až do hrncov. Intenzívne sme o tomto projekte začali uvažovať, odkedy na Instagrame začali zverejňovať veci zo svojho bežného života, ktorý trávia spolu,“ hovorí Ruman na margo toho, ako sa nápad na šou vôbec zrodil.

Mohlo by ťa zaujímať:

Zbláznili sme sa. Rozdávali sme EMEFKA Premium členstvo na mesiac úplne zadarmo

„Všimli sme si, že je obrovský záujem o život Jasminy a Patrika. Pre mňa bola motivácia aj to, že oni dvaja majú svoj vzťah veľmi dobre nastavený ako manželia. Myslím, že mnohých prekvapia až šokujú a pre iných budú inšpiráciou,“ dodáva na záver.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.