Nečakane nás opustil známy komediálny herec Verne Troyer!

Ďalšia smutná správa.

Na sociálnych sieťach sa objavilo oznámenie o smrti herca Vernea Troyera. Príčina smrti len 49-ročného Vernea nebola zverejnená. Rodák z Michiganu patril medzi tie hviezdy, ktorých meno možno nebolo veľmi známe, ale pri pohľade na fotografiu ich spoznal každý. Američan vysoký (nízky?) neuveriteľných 81,28 centimetrov niekoľko desaťročí prinášal zábavu fanúšikom filmu a televízie.

Troyer sa vrhol do showbiznisu hneď po skončení strednej školy. Presťahoval sa do Texasu a po mesiacoch snaženia získal rolu dabléra dvojmesačného dieťaťa v snímke Baby’s day out. Veľký prelom v hercovej kariére znamenal rok 1999. Vtedy mal možnosť účinkovať v komédii Austin Powers: Špión, ktorý ma pretiahol. Úloha Mini-ja, miniautúrnej kópie hlavného záporáka, sa stala asi najznámejšou rolou, akú herec stvárnil.

Verne Troyer sa objavil v mnohých veľkých a populárnych filmoch – napríklad Grinch, Men in Black, Harry Potter a Kameň mudrcov, Guru lásky či Imaginárium doktora Parnassa. Prevažovali malé roly a úlohy kaskadéra. Uplatnenie našiel v rôznych súťažiach a reality show. Troyer sa neskôr uchytil dokonca aj na Youtube. Vtipné blogy venoval rozmanitým aktivitám, väčšinou príprave jedál (a ich jedeniu).

V poslednej dobe herec bojoval s mnohými životnými ťažkosťami. Zdravotné problémy, depresie a alkoholizmus sa nabaľovali ako veľká snehová guľa, ktorú Troyer nedokázal poraziť. Hoci celý život rozdával radosť a optimizmus, na vlastných démonov mu sily nestačili.

http://www.digitalspy.com/showbiz/news/a855340/verne-troyer-dies-49-austin-powers-mini-me/

„Aj keď jeho vzrast bol malý a rodičia si kládli otázku, či si niekedy bude schopný otvoriť dvere sám, podarilo sa mu v živote otvoriť viac dverí nielen pre seba, ale aj pre druhých, než by ktokoľvek čakal,“  znejú výstižné slová z oficiálneho vyhlásenia rodiny nebohého herca.

Zdroj: rollingstone.com
Titulná fotka: Albert L. Ortega / Getty

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
12
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Séria dvojzmyselných obrázkov, ktorá odhalí, či máš zvrhlé myšlienky


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME