Ľudia sa podelili o divné veci, ktoré ich vzrušili, hoci sami nevedeli prečo

„Vzrušil ma študent medicíny, ktorý mi vysvetľoval anatómiu nosových mušlí.“

Zdroj: Shutterstock

POZOR! OBSAH 18+

Ak si ešte dieťa, nemôžeš si čítať článok, kde sú nahé tety a ujovia, zbrane, drogy, násilie či iné veci, ktoré sú NSFW.

Emefka

Sexuálne vzrušenie kontrolovať nemožno. Nášmu telu je úplne jedno, že sme práve na mieste, kde sa to absolútne nehodí, a robíme činnosti, ktoré s posteľnými radovánkami ako takými nemajú nič spoločné… robí si, čo chce. Kedy chce. A spúšťačom môže byť naozaj čokoľvek.

Ľudia sa o tie svoje spúšťače, respektíve bizarné veci, ktoré ich vzrušili, podelili na Reddite a my sme pre vás vyzbierali zopár zaujímavých odpovedí.

1. Študent medicíny, ktorý mi vysvetľoval anatómiu nosových mušlí, zatiaľ čo sa mi dotýkal tváre.

2. Bol som na výlete v Japonsku a šialene som sa zaľúbil do dievčaťa z južného Francúzska, ktoré som tam stretol. Po návrate do Štátov som zavítal do stánku s rýchlym občerstvením. Stál som v rade a zrazu som začul v pozadí nejakú inú slečnu rozprávať po francúzsky s tým ich južanským prízvukom. Kým som sa dopracoval k svojej pizzi, skoro mi vyskočil z nohavíc.

3. Jedna moja kamarátka mi očividne už nejaký čas naznačovala, že má o mňa záujem, no ja som sa akosi nechytal. Raz, keď sme boli u nej, odišla na záchod a začala odtiaľ na mňa kričať, nech idem tam. Otvoril som dvere a so zatvorenými očami som sa jej opýtal, čo potrebuje. „Nič. Len chcem, aby si tu bol a pozeral sa, ako cikám.“ Fakt som nečakal, že ma to tak dostane.

Shutterstock

4. Mal som asi dvanásť, keď mi otec po prvý raz dovolil šoférovať jeho kosačku (nebola to klasická kosačka na trávu, ale taká, čo vyzerá ako štvorkolka). Všetko sa tam natriasalo a moje dvanásťročné ja jednoznačne nebolo zvyknuté na takýto druh vibrácií. Ale nebolo to zlé, určite to nebolo zlé.

5. Byť v stane. Ani neviem prečo… jednoducho, keď stanujem, zazipsujem sa vo vnútri a potom sa zababuším v spacáku… naozaj neviem, čo to je za divný fetiš, ale deje sa to zakaždým.

6. Nechtiac som sa stal obeťou Pavlovovho reflexu. Keď som bol mladší, zvykol som pozerať len jeden jediný film pre dospelých. Boli v ňom dve slečny a audio bolo stlmené – jediné, čo hralo v pozadí, bola pieseň od skupiny Disturbed. Od tej doby, kedykoľvek zaznie tá pieseň v rádiu, neviem sa ovládať.

Shutterstock

7. Keď mi niekto nežne hryzká ušný lalôčik. Bolo to fajn, až dokiaľ to nezistila moja mačka a nezačala ma každé ráno týmto spôsobom budiť. Je to veľmi nepríjemné.

8. Počas môjho prvého roka na vysokej som mala hodiny angličtiny s jedným britským fešákom. Raz povedal frázu „war of attrition“ tým svojím úžasným prízvukom a ja som sa musela ísť prejsť na toaletu, aby som vychladla.

9. Minule som zavítal do Subwayu. Slečna mi podala môj sendvič, ja som sa ho dotkol, prstami prešiel po bielom krajci chleba a zrazu mi pripadal hebký ako ľudská pokožka. Niečo sa vo mne pohlo… a potom som sa sám zo seba skoro dogrcal.

Shutterstock

10. Raz ma vzrušilo, ako moja frajerka chytila nôž. Nič viac, len chytila nôž. Zvláštne.

11. Jeden čas som pracoval vo veľkej lekárni ako vykladač tovaru a v ten deň sa mi podarilo prasknúť fľaštičku s lubrikantom, ktorý mal zahrievacie účinky. Ako sa mi ten modrý klzký teplý gél začal rozlievať po prstoch, začali sa diať zaujímavé veci aj v mojich nohaviciach. Nedokážem si vysvetliť, že prečo. Po zmene som si jeden z tých lubrikantov kúpil domov.

12. Kamarátka mi počas nakupovania prezradila, že má nejaký divný fetiš a páči sa jej, keď ju niekto škrtí. Bol Black Friday, takmer polnoc a ona to na mňa len tak vybalila. Samozrejme, že som zo srandy začala naznačovať, že ju škrtím. A tam, o 11:27 večer, uprostred uličky s elektronikou, som zistila, že mám tiež rada škrtenie, keďže som sa na tejto svojej srandičke takmer urobila.

Shutterstock

13. Miešanie. Ako napríklad miešanie cesta varechou v obrovskej mise alebo niečo na ten spôsob. Neviem prečo a už vôbec neviem opísať, čo sa so mnou v tej chvíli deje. Možno je to tým pohybom, možno tým, ako sa varecha trie o stenu misky… netuším.

14. Keď sa môj muž pri parkovaní auta pozrie dozadu.

15. Zhruba v roku 2008 začal Disney Channel vysielať svoj nový film, tuším sa volal Minutemen. V úvodnej scéne nejakí šikanéri donútili dve hlavné mužské postavy obliecť sa do oblečenia roztlieskavačiek a potom ich oboch zavesili na školský vlajkový stožiar. Celá škola sa na nich pozerala a smiala sa. A moje desaťročné ja to očividne dosť vzrušilo.

Shutterstock

16. Môj bývalý profesor sa zamestnal v mojej firme ako copywriter. Spolupracujeme spolu každý deň – ja napíšem niečo brutálne technické, on to trochu „poľudští“ a potom mi to zase spätne odošle na kontrolu.

Keď som si po prvý raz prečítala to, čo po mne prepísal, bola som ohúrená. To, ako presne vystihol, čo som chcela povedať, ako to dobre a zrozumiteľne napísal… dodnes sa v myšlienkach počas masturbácie vraciam k niektorým úryvkom.

17. Moja žena nikdy nenadáva. Iba v posteli. Keď sa oddávame našim radovánkam, vtedy vyskloňuje všetky existujúce nadávky, ale inak absolútne nie. Raz zakopla malíčkom o skrinku a nekontrolovateľne zakričala: „Dopi*e!“ Okamžite som mal chuť zobrať ju na ruky a hodiť do postele… no ona mala, pochopiteľne, celkom iné starosti.

18. Keď som bol malý, narazil som v učebnici na portrét Mony Lízy. Ako si tam tak nečinne sedela, ruky preložené na kolenách… ako to povedať… postavil sa mi z toho.

Shutterstock

Zdroj: CreepyStrangerOnBus / Reddit


Reagujte!
Grr Grr
8
Grr
Fuuj Fuuj
35
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
10
Uups
Haha Haha
181
Haha
Woow Woow
10
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Typy ľudí, ktorých môžeš stretnúť počas cestovania v MHD

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME