Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Dnes sa už vyrábajú všelijaké kraviny a vo svete predaja sa fantázii medze skutočne nekladú. Vždy sa totižto nájde niekto, kto za to celkom dobrovoľne vyvalí peniaze. No a ak náhodou holdujete úchylke na vytláčanie vyrážok a doteraz ste svoju túžbu po vystrekujúcom hnise uspokojovali len pomocou amatérskych internetových videí a vlastného ksichtu, tak na trh s hračkami prichádza kravina celkom pre vás. Ak však nie, odporúčame zavrieť článok hneď teraz – pred tým, ako sa zadrhnete vlastnými zvratkami.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/hulu-desperate-housewives-3o7TKLlPeWwth8cnL2)

Jednoducho a bez servítky, kapacity hračkárskeho priemyslu sa nás hneď v úvode dvadsiateho prvého storočia rozhodli poctiť týmto prevratným skvostom – imitátorom vytláčania j*bákov. Očividne to chcelo množstvo nápadov, kreativity a prebdených nocí, aby svetlo sveta uzrela hračka, ktorá sa v najbližších mesiacoch nepochybne stane veľmi mocnou konkurenciou detským stáliciam, akými sú napríklad bábiky Barbie, autíčka Hot Wheels, či tie zvláštne plastové zvieratká s kývajúcimi sa hlavami a obrovskými očami. Hračkárske mocnosti traste sa, lebo plastová tehlička plná hnisu vás jedným pohybom ruky hravo zmetie zo stola.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/xUOwFXc7dJ4n4TrdZK)

Produkt, ktorý nepochybne zaujme davy, nesie príznačný názov Pop it Pal a je možné ho zakúpiť hneď v dvoch farbách – broskyňová a hnedá – za sumu 19,99$. Aká by to však bola zábava, keby hračka bola len jednorázová? Povytláčali by ste všetok ten sajrat vo vnútri za desať minút, bolo by po paráde a dvacka spláchnutá dole hajzlom. Vývojári preto pohotovo vymysleli riešenie aj na tento zdanlivo zapeklitý problém – na ich oficiálnej stránke si za necelých šesť dolárov môžete kúpiť fľaštičku extra náplne a môžete fičať ďalej. 

giphy.com (https://giphy.com/gifs/outlander-season-2-starz-l4Hof7SfwmTlK1ByU)

Ako by tento zázrak nebol dychvyrážajúci sám o sebe, výťažok z predaja putuje na charitu, ktorá bojuje so šikanou na školách, takže kým zachraňuješ provizórny chrbát pred falošným akné, nepriamo taktiež zachraňuješ všetky tie bezbranné duše, čo to počas strednej alebo akejkoľvek inej školy, nemajú práve ľahké. Lebo v každej brakovej americkej komédii zo školských lavíc je aspoň jedno dieťa, čo musí obedovať na sklopenej záchodovej mise – tak mysli naňho, staň sa lepším človekom, ktorý nevie, čo s peniazmi (číslo účtu rada pošlem) a kúp si imitátor vytláčania zahnisaných j*bákov. Určite neoľutuješ.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/world-better-place-3ohs4fBjfvjBif6Dle)

Zdroj: popitpal.com
Titulná fotka: youtube.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť