Nechutná hračka zaplavila internet: Chcel by si aj ty imitátor vytláčania vyrážok?

Keby si nevedel čo s peniazmi a voľným časom, tak toto ťa rozhodne zachráni. Pokiaľ sa ti teda pri tom nezdvíha žalúdok.


Dnes sa už vyrábajú všelijaké kraviny a vo svete predaja sa fantázii medze skutočne nekladú. Vždy sa totižto nájde niekto, kto za to celkom dobrovoľne vyvalí peniaze. No a ak náhodou holdujete úchylke na vytláčanie vyrážok a doteraz ste svoju túžbu po vystrekujúcom hnise uspokojovali len pomocou amatérskych internetových videí a vlastného ksichtu, tak na trh s hračkami prichádza kravina celkom pre vás. Ak však nie, odporúčame zavrieť článok hneď teraz – pred tým, ako sa zadrhnete vlastnými zvratkami.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/hulu-desperate-housewives-3o7TKLlPeWwth8cnL2)

Jednoducho a bez servítky, kapacity hračkárskeho priemyslu sa nás hneď v úvode dvadsiateho prvého storočia rozhodli poctiť týmto prevratným skvostom – imitátorom vytláčania j*bákov. Očividne to chcelo množstvo nápadov, kreativity a prebdených nocí, aby svetlo sveta uzrela hračka, ktorá sa v najbližších mesiacoch nepochybne stane veľmi mocnou konkurenciou detským stáliciam, akými sú napríklad bábiky Barbie, autíčka Hot Wheels, či tie zvláštne plastové zvieratká s kývajúcimi sa hlavami a obrovskými očami. Hračkárske mocnosti traste sa, lebo plastová tehlička plná hnisu vás jedným pohybom ruky hravo zmetie zo stola.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/xUOwFXc7dJ4n4TrdZK)

Produkt, ktorý nepochybne zaujme davy, nesie príznačný názov Pop it Pal a je možné ho zakúpiť hneď v dvoch farbách – broskyňová a hnedá – za sumu 19,99$. Aká by to však bola zábava, keby hračka bola len jednorázová? Povytláčali by ste všetok ten sajrat vo vnútri za desať minút, bolo by po paráde a dvacka spláchnutá dole hajzlom. Vývojári preto pohotovo vymysleli riešenie aj na tento zdanlivo zapeklitý problém – na ich oficiálnej stránke si za necelých šesť dolárov môžete kúpiť fľaštičku extra náplne a môžete fičať ďalej. 

giphy.com (https://giphy.com/gifs/outlander-season-2-starz-l4Hof7SfwmTlK1ByU)

Ako by tento zázrak nebol dychvyrážajúci sám o sebe, výťažok z predaja putuje na charitu, ktorá bojuje so šikanou na školách, takže kým zachraňuješ provizórny chrbát pred falošným akné, nepriamo taktiež zachraňuješ všetky tie bezbranné duše, čo to počas strednej alebo akejkoľvek inej školy, nemajú práve ľahké. Lebo v každej brakovej americkej komédii zo školských lavíc je aspoň jedno dieťa, čo musí obedovať na sklopenej záchodovej mise – tak mysli naňho, staň sa lepším človekom, ktorý nevie, čo s peniazmi (číslo účtu rada pošlem) a kúp si imitátor vytláčania zahnisaných j*bákov. Určite neoľutuješ.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/world-better-place-3ohs4fBjfvjBif6Dle)

Zdroj: popitpal.com
Titulná fotka: youtube.com


Ľudia práve čítajú

Polícia získala komický náčrt páchateľa. Fungoval ale prekvapivo dobre!

Otvoriť článok
Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
88
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
37
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
34
Haha
Woow Woow
17
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Nechutná hračka zaplavila internet: Chcel by si aj ty imitátor vytláčania vyrážok?

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME