Nechutné veci, ktoré by ženy nemali robiť, no aj napriek tomu ich stále robia

Každá žena sa riadi svojimi vlastnými pravidlami. Bodka.

Zdroj: kaboompics / pixabay.com

Ženy sa riadia heslom: ,,Kto povedal, že sa to nemá? Ja viem sama najlepšie, čo môžem a čo nie!“ Nasleduje „gúglenie“, diskusia v partii alebo na internete o danom probléme a len prosté konštatovanie, že každý je nejaký.

Či už z hygienického, morálneho, či spoločenského hľadiska alebo proste len tak z logických dôvodov sa isté veci robiť nemajú… ale to by neboli ženy, keby si všetko nerobili po svojom. Aká nálada, také pravidlá!

1. Tak v prvom rade, to najhlúpejšie, čo môžu ženy robiť, je vyvolávať a vypisovať svojmu ex, poprípade takto bojovať o priazeň muža.

2. Zaspávajú neodlíčené a ráno to ešte zvykne byť celkom slušný základ na nový náter. Včerajšia linka sa môže premeniť na dymové líčenie, stačí si len veriť.

3. Deravé ponožky, polorozpadnuté nohavičky a podprsenka, ktorá pamätá ešte vojnu, to sú top kúsky v ženskom šatníku. Toto sa nikdy nesmie vyhodiť. Sú pohodlné a majú špeciálne miesto pri infantilnom pyžamku a gaťkách s macíkom.

4. Nájsť fakt dobrú podprsenku je zázrak, preto sa jedna môže nosiť dlhodobo. A bez prania. A len tak mimochodom, prala už nejaká žena vôbec silonky?

5. Odlupovanie laku je taká bežná zábavka, a preto niektoré ženy ani nemusia používať odlakovač. Vyšší level je, keď si svojpomocne strhávajú umelé nechty, a potom nad nimi plačú.

6. Jednorázovú žiletku ešte žiadna žena po prvom použití nevyhodila a niektoré ostávajú plné chĺpkov na poličke, až kým ich nepochytí hrdza. A stále sa ešte používajú!

7. Aj tampóny a vložky si občas nechávajú dlhšie, ako by mali. Vtedy o výmene rozhodne až pretečenie či omamná vôňa.

8. Zabudnú sa ísť vycikať po sexe. ,,Zabudnúť“ – to je synonymum pre: nechce sa mi, nikam nejdem, tu mi je dobre a zaspíme spolu spotení, olepení od semena, no šťastní.

9. Flirtujú s inými, hlavne na internete, aby si trošku zdvihli sebavedomie. No sú zadané. A potom plačú, že sú všetci muži rovnakí a ide im len o jedno.

10. Vytláčanie vyrážok a likvidácia akejkoľvek čiernej bodky končí obrovským kráterom, ktorý sa nikdy nezahojí, pretože každá jedna chrastička ženy neskutočne irituje.

Wife Nose GIF - Find & Share on GIPHY

11. Suchý šampón nevymysleli ako ranné SOS pre prípad potreby, ale ako niekoľkodňovú záležitosť pre všetky lenivé ženy.

12. Štetce na líčenie ešte čo-to vydržia, pohodičkaaaaaa.

13. Sedieť na posteli v uteráku a len tak čumieť do blba, aj keď už písala, že je na ceste? Všeobecná definícia ženy.

14. Kto videl niekedy dámske verejné toalety, vie, že ženy sú neskutočné hovadá. Len sa hrajú na dámičky. Všade samé vlasy, nespláchnuté hajzle, zvratky, šminky, tampóny, vložky a potom, že sú všetky wecka spoplatnené. No bodaj by nie.

15. Niektoré ženy hlúpo veria na rôzne horoskopy a partnerské zhody. Nuž, ak si baran a ona levica, skončili ste.

16. Holiť sa bez použitia vody a povedzme tiež bez takej peny, ženám ubližuje. Nie je nič „príjemnejšie“ ako podráždená pokožka a nenápadné škrabanie sa. Ale keď ju tak veľmi štvalo to vynechané miesto a tlačil ju čas. Niekedy nemáš na výber.

17. Aj ženy si okusujú nechty a pľujú ich do medzipriestoru. Iné si zas vyberajú sople z nosa ako každý jeden bežný smrteľník. A áno, aj tie instagramové modelky.

18. Toľko párov by ostalo spolu, kebyže si problémy riešia medzi sebou a nie s ostatnými. Ženy robia screeny pre kamošky, sťažujú sa na zlý sex a potom sú ešte urazené, keď sa drahý posťažuje mamičke, že tá kuchyňa nie je bohviečo.

19. Nevedia si dať dole spotenú športovú podprsenku a tak v tom horšom prípade si ju dole ani nedávajú. Inak, existujú už aj také na zips (nemáš za čo).

20. Chcú ublížiť ,,tej druhej“. Vážne, ženy, zamyslite sa. Sľubovala vám azda tá druhá lásku, hovorila, že vás miluje a že ste pre ňu jediná? Tak prečo ostávate s tým idiotom a zlosť si vylievate na tej druhej?

Street Fighter Fight GIF - Find & Share on GIPHY

21. Používajú kozmetické výrobky po záruke a ani za nič nevyhodia ten lak na nechty, v ktorom už v roku 2010 bola len zaschnutá usadenina. Veď to sa ešte zíde.

22. Ženy často používajú plač ako zbraň. Táto metóda funguje od nepamäti.

23. Dobrovoľne sa skúšajú prefarbovať a experimentujú s farbami, až majú namiesto vlasov suchú slamu. Nakoniec ich oprava tejto katastrofy stojí viac, ako keby si to nechali urobiť u kaderníčky.

24. Ženy neváhajú oplieskať peniaze, hlavne v davovej psychóze. Našli niečo na internete, je to vau, vyzerá to perfektne, funguje to a aha, koľko žien napísalo, že si to chce objednať. Tento predražený a zbytočný sh*t jednoznačne musia mať všetky.

25. Keby naivita kvitla, ženy by boli krásne ako lúky. Krásne, ale tupé. Veď on sa určite zmení, on sa ku nej vráti, on s tým podvádzaním prestane. Bol tri dni v nemocnici a nemohol jej odpísať, lebo mu tŕpli ruky, no a na ďalší týždeň bol poslaný na misiu, určite na Mars, lebo je to jej hrdina a potom… potom už budú spolu.

26. Ženy sa radia anonymne na internete, kde si nadávajú, osočujú sa a podávajú si vskutku osvedčené informácie a rady.

27. Upravujú si fotky a pridávajú samé filtre. Ty si chcel ísť von s tým rozkošným psom, no zase prišla nejaká dievčina.

28. Vytrhajú si obočie a nakreslia si nové, v čudnom tvare. Do toho sa rady vylepšujú umelými mihalnicami, nechtami, vlasmi či prsiami, a potom čakajú na toho pravého. Ešteže to nerobia aj muži.


Reagujte!
Grr Grr
44
Grr
Fuuj Fuuj
28
Fuuj
Fňuk Fňuk
9
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
10
Uups
Haha Haha
144
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Meme marketing funguje. Je toto najzábavnejší firemný profil na slovenskom internete?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME