Piatok 7.10.2022
sk
Eliška
, Elisa
cz
Justýna
, Justina, Justin

Možno sú niektoré z nás úzkoprsé frajerky, ktoré umrú samé so štyrmi mačkami, ale keby toto robil ten náš, tak už naším dávno nie je…

1. Niežeby holenie nebolo samo osebe veľmi divnou záležitosťou, keďže sa niekde počas tohto procesu zmení tvoj tridsaťročný frajer na žiaka základnej školy, ktorému nechcú v bare predať pivo. Oni to musia ešte povýšiť na ultra super vyšší level a nechávať po sebe chlpaté umývadlo. A nikto si nechce umývať zuby v chlpatom umývadle.

2. Nehovoriac o tom, že keď práve nasadí mód super egoistického hoväda, rozhodne sa do toho umývadla aj vyprázdniť močový mechúr. Vtedy by si ho najradšej vysťahovala, ideálne aj na inú planétu. Na druhej strane sa to dá zobrať aj pozitívne – z tohto uhla pohľadu nie je to chlpaté umývadlo zase až také zlé.

3. Nestrihá si nechty. Ani na rukách, takže o tých na nohách sa ani netreba baviť. Preto ťa vždy zaskočí, keď tam jeden deň sú – špinavé, zablatené, so zvyškami včerajšej večere a možno ešte aj tej štedrovečernej – a druhý zrazu nie. Ale v záujme zachovania rešpektu voči svojej milovanej polovičke sa rozhodneš neklásť si tú otázku, ktorá práve visí vo vzduchu.

Shutterstock

4. A keď v záchvate chvíľkovej slabosti predsa len chytí do rúk nožničky a rozhodne sa tie pazúre (na ktoré sa ale pri škrabkaní chrbta nesťažuješ) skrátiť, tak nachádzaš odstrihnuté nechty po celom byte ešte dva roky.

5. Každý jeden raz, keď ho naplno odrovná najhoršia diagnóza, ktorú mu okrem problémov s erekciou môže doktor zadeliť, akosi pozabudne na existenciu vreckoviek. A tak utiera známky svojho sopľového utrpenia do rukáva či do periny. Ale on má teraz chrípočku, takže teraz môže byť prasiatko a nedostať p*čung.

6. Toto nie je jeho chyba. Toto je očividne chyba jeho rodičov. Lebo mu akosi zabudli v detstve spomenúť, že rolka od toaletného papiera nemá malé funkčné papierové nožičky a neodcupitá do smetného koša sama v momente, ako si posledným útržkom utrieš prdel.

A tak sa z teba nedobrovoľne stal otrok prázdnych roliek od toaletného papiera, ašpirujúci na vyššiu lukratívnu pozíciu – dopĺňač nového toaletného papiera. Lebo ten má v jeho hlave nožičky tiež, a až raz bude na záchode sedieť dve hodiny a čakať, kým sa vrátiš z práce domov, pochopí, že nemá.

Shutterstock

7. Neumýva si ruky po návšteve záchoda. Lebo on sa vraj ničoho nechytal. A my síce rozhodne nepochybujeme o tom, že nejaký lacný ázijský e-shop predáva nejakú srandu, ktorá by chlapom pomáhala s vybavovaním takéhoto biznisu, no nepochybujeme ani o tom, že žiadnu takú šikovnú pomôcku nemá. A teda sa chytal svojho údu. A teda si mal umyť ruky!

8. Nesprchuje sa. Lebo on nesmrdí. Nepotí sa. Nepracuje dvanásť hodín v prostredí, kde by sa mohol zašpiniť, a nešupne sa po nich do postele, ktorú zdieľa so svojou polovičkou.

So svojou polovičkou, ktorá vonia ako drahý pleťový krém a konvalinky, polovičkou, ktorá by určite ocenila, keby sa na čerstvo prevlečených perinách neobjavil čierny fľak. Áno ten, ktorý si tam nechal v domnienke, že utierať si špinavé nohy do paplóna je humánne a v poriadku.

9. A keď sa už osprchuje, máš pocit, že vám v kúpeľni vybuchol jadrový reaktor. Uterák, o ktorom mu opäť raz nikto neprezradil, že nemá žiadnu samovešaciu schopnosť, a že ak ho takto nechá, bude zajtra páchnuť ako romadúr, leží zhúžvaný na zemi. Špinavé trenky tiež.

Otvorený bubon práčky minul ozaj len o centimeter, takže sa dá predpokladať, že určitá snaha tam bola, no vôľa dotiahnuť to do konca nie. A v sprche sú zase chlpy!

Shutterstock

10. Škrabe si gule. Častejšie ako ťa bozkáva. A keď ťa už bozkáva, tak hneď potom, čo si škriabe gule a nezabudne ťa pri tom romanticky pohladiť po tvári. Lebo veď ťa ľúbi ako koňa. Ale nie viac ako tie gule.

11. Hádže jedlo do chladničky, ako sa mu zachce. Ani mu nenapadne, že by ho možno bolo vhodné zabaliť, aby kompletne neuschlo a neostal z neho nepožívateľný kus zdeformovanej sušiny, proste ho tam šmarí.

A dúfa, že keď ho o dva mesiace bude chcieť zjesť, bude opäť nové, ako vyprané v Perwolle. To, že sa ho niekde medzi tým ulakomíš vyhodiť, lebo nechceš, aby sa vám steny chladničky vytapetovali huňatým zeleným koberčekom… to ani netreba spomínať.

12. Používa ponožky ako mop. V jeho očiach sa to pravdepodobne javí ako veľmi praktický počin hraničiaci s multitaskingom, ale tvojim čuchovým bunkám to tak nepripadá. Tie totiž neocenia množstvo ušetrenej energie, ktoré by bolo potrebné vynaložiť na hľadanie mopu. Tie cítia len kombináciu smradľavých nôh a Fanty. A fakt to nie je dobré kombo.

Shutterstock

13. Uterák – to je jeho celoživotný parťák. Je mu verný a nikdy by sa neznížil k takej úbohosti, akou by bolo kúpiť si nový alebo minimálne aspoň jeden do zásoby.

Lenže načo? Veď sa riadime heslom, že čo sa ešte nerozpadlo, to je použiteľné, a náhradný určite nepotrebuje. Lebo keby sa tento náhodou samovznietil alebo čo, tak by sa proste do kúpy nového prestal sprchovať. Problem solved. Like a boss. Atď.

14. Naozaj by si mu niekedy želala vidieť svoju zubnú kefku pod mikroskopom. Možno by si potom dvakrát rozmyslel, či ju nabudúce „strategicky umiestni“ tam, kde mu od r*ti odpadne.

To jest napríklad na umývadlo a pokiaľ si čítal prvé dva body, tak vieš, že to je to najnebezpečnejšie miesto, kam položiť predmet, ktorý si pcháš do úst. Alebo na práčku – to jest rovno vedľa tvojej kefy na vlasy. Alebo rovno do hajzľovej nádržky, veď ono je to v tomto štádiu už vlastne aj jedno…

15. A na záver taká klasika – špára si v nose. A čo by to bolo za plytvanie, keby svoje veľdielo napokon aj neokoštoval a nezhodnotil, že tentoraz to fakt stálo za to. Mňamka. Fakt mňamka.

Walk Booger GIF by Foo Fighters - Find & Share on GIPHY


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť