Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 22.6.2024
sk
Paulína
, Paula, Pavla
cz
Pavla

Neďaleko Bratislavy behá po lese kengura. Ako sa tam dostala?

Natočilo ju aj niekoľko okoloidúcich.


Ak si myslíš, že si už videl naozaj všetko, určite si nestretol v slovenských lesoch kenguru. A predsa sa jedna pohybuje v okolí Bratislavy. Konkrétne ju zachytili obyvatelia Limbachu, ktorí sa s fotkami podelili v miestnej facebookovej skupine. V komentároch sa objavilo aj viacero vtipných hlášok, ako napríklad „Vy tam máte naozaj všetko“.

Ako dobre vieš, náš portál takéto bizarnosti zaujímajú, preto sme sa rozhodli trošku pátrať. Podarilo sa nám skontaktovať sa s očitým svedkom, ktorý do tohto prípadu vniesol niekoľko zaujímavých informácií. Odkiaľ sa kengura vzala?

Mohlo by ťa zaujímať:

20 vtákov, ktoré si „strategicky“ postavili hniezdo na tom najhoršom možnom mieste

Natočil ju na video

Spomenutým mužom je Marek, ktorý toto netradičné zviera zachytil na svoj mobilný telefón. Prezradil nám, že ho stretol počas toho, ako označoval trasu lokálneho turistického podujatia Limbašská 50-ka. Najskôr vraj neveril vlastným očiam.

Myslí si, že zviera zrejme ušlo miestnemu chovateľovi, ktorý má neďaleko obrovskú záhradu a chová najmä daniele a srnky. Keďže ide len o domnienku, pravda sa môže líšiť. Veríme, že si kengura malý výlet v našich lesoch užije a už čoskoro sa vráti do svojho bezpečného výbehu.

Zviera zachytil na kamere aj náš fanúšik Marek

Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.