Nedočkavý či sklamaný: 6 typov rozbaľovačov vianočných darčekov

Takéto typy ľudí možno pozorovať pri vianočnom stromčeku.

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Keď sme boli malí, existovali len dva typy rozbaľovačov vianočných darčekov. Tí, ktorí sa na ne vrhli ako hyeny na chudáka Mufasu v Levom kráľovi a tí, ktorým sa rodičia snažili do hlavy vtĺcť iné hodnoty ako materializmus, takže nedostali nič. Nič medzitým neexistovalo.

Lenže teraz sme väčší, emocionálne vyspelejší a tak sa aj portfólio rozbaľovačov darčekov rozšírilo o niekoľko nových druhov. Aké to presne sú sa pokúsil zachytiť náš šikovný ilustrátor ArtCave Maniac a to, ako sa mu to podarilo, si môžeš pozrieť na vlastné oči.

1. Hrajúci prekvapenie

Wow. Kto by to bol povedal, že to budú siedmy rok po sebe zase ponožky. Ale netvár sa, že ti to žily trhá… tie kamošky v zásuvke s dierami na palci, na päte aj všade medzi tým už aj tak nutne potrebovali obmenu.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Naozaj prekvapený

V určitej fáze dospelosti prestaneš veriť na vianočné zázraky a uspokojíš sa s tým, že nádielka pod stromčekom žiadna sláva nebude. O to viac ťa prekvapí, ak sa niekto z rodiny predsa len pľasne po vrecku a zadelí darček, po ktorom ti srdiečko šťastím zaplesá.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Sklamaný

Trenky. Neurazia, nenadchnú. Ale značne sklamú, ak človek Ježiškovi napísal esej o dĺžke Magny charty… a on aj napriek tomu poriešil len pokrývku na gule za sedem päťdesiat.

ArtCaveManiac / EMEFKA

4. Najedený

Darčeky nemajú nohy, ale taký kapor… no, z anatomického hľadiska na tom asi nie je oveľa lepšie, ale z praktického môže veľmi rýchlo dostať nohy. A keď vezmeme do úvahy fakt, že sa tatko po druhom promile mení na kyselinu a už do seba leje tretie pivo, riziko nebezpečne rastie.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Nostalgik

Vianoce. Raj pre všetky nostalgické duše, ktoré si rady zaspomínajú. Na to, ako desať rokov dozadu roztrieskali deň pred Vianocami všetky gule, keď sa snažili zožrať salónku na samotnom vrchu stromčeka a či na to, ako babke vyjedali medvedie labky ešte z plechu a poriadne si obarili papule. Ale nebudeme si klamať, boli to pekné časy…

ArtCaveManiac / EMEFKA

6. Nedočkavý

Konečne. Konečne! KO-NEČ-NE!!!

ArtCaveManiac / EMEFKA
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
72
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Strašidelné vianočné monštrá, ktoré desia deti v rôznych kútoch sveta

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME