Nedokážeš večer zaspať? Táto streamovacia platforma ti s tým pomôže

Koniec sledovaniu seriálov do skorých ranných hodín.

Zdroj: Shutterstock.com

Mnohí ľudia trpia problémami so spánkom. Niektorí si za to môžu sami, no nájdu sa aj takí, ktorí by mohli akokoľvek chcieť zaspať, no nepodarí sa im to. Zväčša to potom končí u oboch skupín tak, že zapnú Netflix alebo niektorú z iných mnohých streamovacích platforiem a pozerajú seriály do skorých ranných hodín.

Túto streamovaciu službu však môžeš nahradiť inou, a to takou, ktorá ti sľubuje lepší spánok. Naozaj nejde o žiaden vtip, službu Restflix, o ktorej informoval portál Mashable, si môžeš pustiť kedykoľvek, keď budeš mať problém zaspať.

Streamovacia služba, ktorá chce, aby si pri nej zaspal

Stáva sa, že človek ľahko zaspí aj pri pustenom filme alebo seriáli, no zväčša nás práve tieto zábavky držia dlho hore. Každý z nás to veľmi dobre pozná, povieme si, že si pozrieme už len poslednú časť seriálu a zbadáme sa o niekoľko hodín, po pozretí celej série. Ráno máme problém vstať a náš spánkový režim je úplne pokazený.

Mnoho rôznych štúdií hovorí, že by sme pred spánkom nemali pozerať do žiadnych displejov, či už sú to tie mobilné, alebo obrazovky televízorov. Napriek tomu však vznikla streamovacia služba, ktorú si pustíš na svojej telke a mala by ti pomôcť zaspať. Ako je to možné?

Ideálna kombinácia pre tvoj spánok

Streamovacia služba Restflix kombinuje ideálne zvukové, ale aj vizuálne podnety, ktoré ti majú pomôcť zaspať. Máš tu k dispozícii riadené meditácie, ale aj programy s príjemnými obrázkami prírody doplnené o ešte viac príjemnú ambientnú hudbu s upokojujúcim účinkom. Navyše, hudba je doplnená o binaurálne rytmy, ktoré ti pomôžu naladiť sa na spánok.

Služba je dostupná za ročný poplatok 29,99 dolárov, čo v prepočte vychádza na približne 25 eur. Dostupné je aj dvojročné a trojročné predplatné, ktoré je ešte výhodnejšie. Restflix je dostupný pre Android, Apple TV a mnoho iných platforiem či systémov. Platforma sľubuje pomoc nielen s nespavosťou, ale aj s každodenným stresom, alebo s tinnitusom.

Shutterstock.com
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Pracovníci kasína sa podelili o to najsmutnejšie, s čím sa za svoju prax stretli


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME