Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Mnohí ľudia trpia problémami so spánkom. Niektorí si za to môžu sami, no nájdu sa aj takí, ktorí by mohli akokoľvek chcieť zaspať, no nepodarí sa im to. Zväčša to potom končí u oboch skupín tak, že zapnú Netflix alebo niektorú z iných mnohých streamovacích platforiem a pozerajú seriály do skorých ranných hodín.

Túto streamovaciu službu však môžeš nahradiť inou, a to takou, ktorá ti sľubuje lepší spánok. Naozaj nejde o žiaden vtip, službu Restflix, o ktorej informoval portál Mashable, si môžeš pustiť kedykoľvek, keď budeš mať problém zaspať.

Streamovacia služba, ktorá chce, aby si pri nej zaspal

Stáva sa, že človek ľahko zaspí aj pri pustenom filme alebo seriáli, no zväčša nás práve tieto zábavky držia dlho hore. Každý z nás to veľmi dobre pozná, povieme si, že si pozrieme už len poslednú časť seriálu a zbadáme sa o niekoľko hodín, po pozretí celej série. Ráno máme problém vstať a náš spánkový režim je úplne pokazený.

Mnoho rôznych štúdií hovorí, že by sme pred spánkom nemali pozerať do žiadnych displejov, či už sú to tie mobilné, alebo obrazovky televízorov. Napriek tomu však vznikla streamovacia služba, ktorú si pustíš na svojej telke a mala by ti pomôcť zaspať. Ako je to možné?

Ideálna kombinácia pre tvoj spánok

Streamovacia služba Restflix kombinuje ideálne zvukové, ale aj vizuálne podnety, ktoré ti majú pomôcť zaspať. Máš tu k dispozícii riadené meditácie, ale aj programy s príjemnými obrázkami prírody doplnené o ešte viac príjemnú ambientnú hudbu s upokojujúcim účinkom. Navyše, hudba je doplnená o binaurálne rytmy, ktoré ti pomôžu naladiť sa na spánok.

Služba je dostupná za ročný poplatok 29,99 dolárov, čo v prepočte vychádza na približne 25 eur. Dostupné je aj dvojročné a trojročné predplatné, ktoré je ešte výhodnejšie. Restflix je dostupný pre Android, Apple TV a mnoho iných platforiem či systémov. Platforma sľubuje pomoc nielen s nespavosťou, ale aj s každodenným stresom, alebo s tinnitusom.

Shutterstock.com

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.