Štvrtok 6.10.2022
sk
Natália
cz
Hanuš

Mnohí ľudia trpia problémami so spánkom. Niektorí si za to môžu sami, no nájdu sa aj takí, ktorí by mohli akokoľvek chcieť zaspať, no nepodarí sa im to. Zväčša to potom končí u oboch skupín tak, že zapnú Netflix alebo niektorú z iných mnohých streamovacích platforiem a pozerajú seriály do skorých ranných hodín.

Túto streamovaciu službu však môžeš nahradiť inou, a to takou, ktorá ti sľubuje lepší spánok. Naozaj nejde o žiaden vtip, službu Restflix, o ktorej informoval portál Mashable, si môžeš pustiť kedykoľvek, keď budeš mať problém zaspať.

Streamovacia služba, ktorá chce, aby si pri nej zaspal

Stáva sa, že človek ľahko zaspí aj pri pustenom filme alebo seriáli, no zväčša nás práve tieto zábavky držia dlho hore. Každý z nás to veľmi dobre pozná, povieme si, že si pozrieme už len poslednú časť seriálu a zbadáme sa o niekoľko hodín, po pozretí celej série. Ráno máme problém vstať a náš spánkový režim je úplne pokazený.

Mnoho rôznych štúdií hovorí, že by sme pred spánkom nemali pozerať do žiadnych displejov, či už sú to tie mobilné, alebo obrazovky televízorov. Napriek tomu však vznikla streamovacia služba, ktorú si pustíš na svojej telke a mala by ti pomôcť zaspať. Ako je to možné?

Ideálna kombinácia pre tvoj spánok

Streamovacia služba Restflix kombinuje ideálne zvukové, ale aj vizuálne podnety, ktoré ti majú pomôcť zaspať. Máš tu k dispozícii riadené meditácie, ale aj programy s príjemnými obrázkami prírody doplnené o ešte viac príjemnú ambientnú hudbu s upokojujúcim účinkom. Navyše, hudba je doplnená o binaurálne rytmy, ktoré ti pomôžu naladiť sa na spánok.

Služba je dostupná za ročný poplatok 29,99 dolárov, čo v prepočte vychádza na približne 25 eur. Dostupné je aj dvojročné a trojročné predplatné, ktoré je ešte výhodnejšie. Restflix je dostupný pre Android, Apple TV a mnoho iných platforiem či systémov. Platforma sľubuje pomoc nielen s nespavosťou, ale aj s každodenným stresom, alebo s tinnitusom.

Shutterstock.com

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť