Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

„Nedotýkajte sa ma!“ Žena sa podelila o absurdný zážitok z pracovného pohovoru

Takýto pohovor by si fakt zažiť nechcel.


Je hneď niekoľko vecí, ktorými na pracovnom pohovore pochováš všetky svoje šance na úspech. Neskorý príchod, nevhodné poznámky či používanie vulgarizmov… po novom však na tento zoznam možno pripísať aj potrasenie rukou pri rozlúčke. Príde ti to absurdné? Tejto žene z TikToku tiež, no zdá sa, že každé pracovisko má iné pravidlá.

Lauren, ktorá na sociálnej sieti vystupuje ako @scratchqueenlauren, sa podelila o bizarný zážitok z pohovoru, ktorý jej zanechal nepríjemnú pachuť na jazyku. Nielenže bola skritizovaná za voľbu roláka bez rukávov, kritiku si „zlízla“ aj za prosté potrasenie rukou. Jej video sa stalo virálom, ktorý nazbieral takmer 1,5 milióna zobrazení.

Šok z pracovného pohovoru

Lauren prvú časť pohovoru absolvovala cez telefón, na základe čoho si ju pozvali aj na osobné stretnutie. Hneď zozačiatku vedela, že žene, ktorá ho vedie, nie je sympatická. „Pozrela sa na mňa a povedala mi: ‚Vidno vám ramená,'“ hovorí Lauren. Tá mala na sebe rolák bez rukávov, a hoci si zobrala na pohovor sako, v miestnosti bolo teplo. „To nie je prijateľné oblečenie na pracovisko,“ pokračovala žena.

Následne jej kládla zvláštne otázky ohľadom toho, ako zvláda toxicitu na pracovisku a ako sa stavia ku klebetám. Zlatý klinec programu bol však rozlúčka. Keď k nej Lauren natiahla ruku, aby sa rozlúčili jej potrasením, žena ostala urazená. „Nedotýkajte sa ma. Nedala som vám k tomu súhlas!“ osopila sa na ňu. Lauren prízvukuje, že sa jej nedotkla, len k nej natiahla ruku.

Ľudia v komentároch ostali z jej skúsenosti z pracovného pohovoru zhrození. „Okamžite by som im povedala, nech hodia môj životopis do koša. Toto nie je firma, v ktorej by som chcela pracovať,“ napísala jedna komentujúca. „Obratom by som sa jej spýtala, či je toto tá toxicita na pracovisku, o ktorej predtým rozprávala,“ napísala zase ďalšia. Ako by si na mieste Lauren reagoval ty?

Lauren sa za svoje správanie ospravedlnila, podľa komentujúcich na to však nemala najmenší dôvod. „Povedala by som jej, že ja som jej nedala súhlas na to, aby sa mi pozerala na obnažené ramená,“ dal jej radu komentujúci. „Mala si ju nahlásiť vedeniu. Takýto človek by tam nemal pracovať,“ poznamenal zase niekto iný. Súhlasíš?


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.