Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Nela Pocisková zverejnila polonahú fotku. Čelí za to poriadnej kritike

Postavu jej však môže závidieť každý.


Nela Pocisková patrí medzi najkrajšie a najobľúbenejšie ženy slovenského šoubiznisu. Momentálne však čelí kritike za to, že na Instagram zverejnila fotku hore bez, iba v nohavičkách.

Ľudia v komentároch sa tak rozdelili na dva tábory – tých, čo ju chvália, a tých, čo ju kritizujú. Odvážne zábery zverejnila na Instagram už pred pár týždňami, no teraz zašla opäť ďalej.

„Je mi asi jedno, čo tu nájdem nižšie pod fotkou, ale táto fotka má pre mňa atmosféru, je to zahájenie tohtoročnej sezóny pri našej obľúbenej vode, a keď mám pocit, že cítim mierne pracovné preťaženie, pozriem sa na ňu,“ napísala k fotografii, kde sedí s dcérou pri bazéne, pričom má oblečenú len spodnú časť plaviek.

Čiernobielu fotografiu mnohí ohodnotili srdiečkami, avšak v komentári sa našla aj dávka poriadnej kritiky. „Pýtam sa – si ok? Vyrovnaná? Nepríde mi to tak… Nepostuj polonahé fotky, keď sa za ne ospravedlňuješ… Šťastie sa nedokazuje tu…“ napísala jedna fanúšička.

Odporúčame prečítať:

Uhaste smäd v lete novinkou Fanta Orange Zero Cukru

„Kľudne ste si ju mohla nechať len pre vaše a rodinné oči. Pre nás bežných pozorovateľov to tú atmosféru nemá,“ píše ďalšia.

Druhý tábor jej však poslal pozitívne komentáre. „Nádherná fotka a ty máš postavu bohyne. Jedine, kto by tu kritizoval, je niekto, kto len závidí, nič viac. Nádherná momentka mamy a dcéry,“ zhodnotila fanúšička.

Môže ti byť jedno, čo si myslia ostatní. Máš krásnu rodinku a si starostlivá mama. Moje deti včera už tiež zahájili kúpaciu sezónu,“ dodala iná. „Kráásne… vidieť, aké ste si s dcérou blizke… na inom nezáleží,“ píše ďalšia fanúšička.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.