Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.3.2024
sk
Anežka
cz
Anežka
, Agnes, Ines

Neplnoletá študentka bodla v Lučenci do hrude 32-ročného muža. Zachraňovať ho musel vrtuľník

Trafila ho do hrudníka.


Na juhu Slovenska došlo k strašnému incidentu. Len 17-ročná študentka bodla 32-ročného muža, informujú Noviny.sk. Stať sa tak malo v opustenej budove školy v Lučenci. Ten musel byť prevezený vrtuľníkom do nemocnice. Prípad vyšetruje polícia.

Podľa dostupných informácií sa mala neplnoletá študentka stretávať so svojou kamarátkou. Zatiaľ z nezistených dôvodov napadla mladého muža Jaroslava, pričom ho bodla otváracím nožíkom do hrudníka. Zranený Jaroslav sa so študentkami údajne nepoznal.

Po zranení sa mu podarilo dostať sa na ulicu, kde odpadol. Svedok, ktorý ho videl, okamžite privolal sanitku. Vo vážnom stave bol transportovaný vrtuľníkom na umelej pľúcnej ventilácii, keďže mal prepichnuté pľúca. Aktuálne sa nachádza mimo hrozenia života.

Chcú ju stíhať väzobne

Za svoj čin bola neplnoletá študentka obvinená políciou za zločin ublíženia na zdraví. Prokurátorka, ktorá prípad rieši, dala podnet na jej vzatie do väzby.

Mohlo by ťa zaujímať:

Fitko a lyžovačka zadarmo? K EMEFKA predplatnému ti teraz dáme nielen voucher do fitka, ale aj skipas

Študentka sa k incidentu nevyjadrila, nevypovedala pred vyšetrovateľom ani súdom. Kľúčovou v prípade bude výpoveď Jaroslava, ten zatiaľ v dôsledku zranení nevypovedal.

Profimedia

Dievča čaká väzobné stíhanie, žiadosť prokurátorky schválil sudca. Obhajca obžalovanej podal odvolanie, rozhodnutie tak nenadobudlo právoplatnosť a prípad bude riešiť krajský súd.

Odvolanie je postavené na tom, že študentka je ešte neplnoletá a v minulosti nebola súdne trestaná. Okrem toho vraj nie je v dobrom zdravotnom stave, vyšetrovať sa bude jej psychický stav.


Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.