20 nepochopiteľných stupidít, ktoré všetci robíme

A nikto nevie prečo…

Zdroj: pexels.com

Každý z nás sem-tam spraví niečo, čo je celkom nelogické a iracionálne. Napríklad niečo z tohto zoznamu.

1. Po prebudení ležíš na posteli v polokomatickom štádiu a zrazu len tak zdvihneš ruku. A možno si ju ešte aj začneš škrabkať.

2. Predstieraš, že sa pozeráš v obchode na iný produkt, lebo niekto blokuje cestu k tomu, čo chceš naozaj kúpiť.

3. Vyhľadáš si text k pesničke, ktorú zbožňuješ. Zistíš, že celý svoj život spievaš úplnú blbosť. A vytrvalo pokračuješ v pospevovaní tvojej verzie, lebo starého psa novým trikom nenaučíš, a takto to jednoducho znie lepšie.

4. Skladuješ v mobile obrázky, ktoré ti je ľúto vymazať. Čo keby si ich náhodou niekedy potreboval? Čo keď budeš chcieť jedného dňa ukázať svojim deťom to legendárne meme o zhnitom avokáde a mračiacej sa mačke, no už ho nebudeš vedieť nájsť?! Riziko je príliš vysoké…

Iron Man Want GIF - Find & Share on GIPHY

5. Dotkneš sa mokrého jedla, ktoré ti ostalo v umývadle, a v sekunde cítiš, ako sa ti zježil každý chlp na tele. Každý jeden. Aj tie tam dole.

6. Odmietaš začať jesť, dokiaľ nenájdeš niečo schopné v telke. Reklama na ibuprofen ani repríza Hod svišťom z roku 2007 sa nerátajú.

7. Nájdeš na internete vec, po ktorej tvoje bezbranné srdiečko prahne už nejaký ten piatok a si odhodlaný ju kúpiť… no potom zbadáš cenu poštovného. Neveriacky krútiš hlavou a prehodnocuješ svoje predošlé rozhodnutie. Štyridsať eur za pekný sveter? Pokojne. Päť eur za jeho dopravu? Ani náhodou.

8. Počúvaš pesničku, zabudneš, že počúvaš pesničku a potom si prekvapený, že už skončila. Lenže ty máš tu pesničku rád, tak si ju pustíš znova a scenár z prvej vety sa opakuje až do konca tvojho života (teda minimálne dokiaľ dorazíš domov).

Stupid Angelina Jolie GIF - Find & Share on GIPHY

9. Zobudíš sa päť minút predtým, ako má zvoniť budík a chce sa ti plakať. Mohol si spať o päť minút dlhšie, no tvoje telo sa rozhodlo inak a teraz už znovu zaspať nestihneš… prečo sa toto deje?!

10. Trápne sa usmievaš na niekoho, koho nepoznáš dostatočne dobre na to, aby si ho pozdravil, ale ani dostatočne málo na to, aby si ho ignoroval.

11. Pozeráš rozprávku po hororovom filme, aby si nemal nočné mory a nebál si sa ísť v noci sám vycikať.

12. Myslíš si, že rok 2009 bol tak pred týždňom. Lenže smola. Pred týždňom bol rok 2019 a ty sa ešte stále nevieš zmieriť s tým, že čas letí tak rýchlo a ty si ešte stále chudobný, ufrflaný a tučný.

Sasha Obama Time Flies Even If Turkeys Don'T GIF by Obama - Find & Share on GIPHY

13. Kontroluješ, či niekto nestojí za závesom v kúpeľni. Nestojí. Ale aj tak sa vždy pozrieš. Lebo, čo keby náhodou…

14. Spätne čítaš email, ktorý si práve poslal. Nachádzaš v ňom gramatickú chybu a tú poslednú vetu si mohol naštylizovať aj trochu lepšie. Preboha, preboha, preboha… dá sa to zastaviť? Doručilo sa to už? Číta to daný človek a myslí si, že na druhom konci píše mentálne retardovaný kamzík bez šedej mozgovej kôry?! Prečo som to neprečítal skôr?

15. Odkladáš sprchu do poslednej chvíle, lebo sa ti nechce postaviť, a potom sa ti z nej nechce vyjsť von. Ale keď tá teplá voda je taká príjemná…

16. Počas dlhého telefonátu sa prechádzaš po celom byte. Obývačka, kuchyňa, chodba. Chodba, kuchyňa, obývačka. Bohvie, koľko si už toho takto nachodil. Možno by si si mal zaobstarať krokomer.

Brad Pitt Laughing GIF - Find & Share on GIPHY

17. Prehrávaš si v hlave hádky, ktoré sa pravdepodobne nikdy nestanú.

18. Usmievaš sa na psov a ignoruješ ich majiteľov.

19. Premýšľaš, koľko ľudí má fotku s tebou v pozadí. A ak si aj nepremýšľal, tak teraz už budeš.

20. Navliekaš krátke cestoviny na hroty vidličky. Nie, nemáš päť. A áno, vieš, že s jedlom sa nehrá. Ale nalejme si čistého vína, kto to nerobí?

Eating Mac n‘ Cheese by arranging a single noodle on each fork tine. from nostalgia


Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
10
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
7
Uups
Haha Haha
142
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
TOP KOMENTY: Vaše najlepšie komentáre za mesiac december

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME