Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 8.12.2022
sk
Marína
cz
Květoslava

Nepotrebuješ ani nôž. Chlapík sa podelil o šikovný trik na krájanie mrazenej pizze

Ako to, že nám to nenapadlo skôr?


Tvoj vzťah s mrazenou pizzou je pomerne komplikovaný. Na jednej strane nechutí ako skutočná pizza, na strane druhej je však lepšia ako vifonka, ktorá je okrem nedobrovoľnej hladovky jedinou alternatívou, keď sa unavený dovalíš z práce. Variť? V takomto duševnom rozpoložení? Neprichádza do úvahy.

Jednoduchá príprava je bez výhrad jej najväčšou prednosťou. Vytiahneš ju zo škatule, hodíš do rúry a za desať minút môžeš spokojne… čakať na koniec reklamy, lebo ak nemáš jesť pri filme, tak nebudeš jesť vôbec. No predsa má svoje úskalia. Napríklad také krájanie.

Na krájanie mrazenej pizze nôž nepotrebuješ

Dobre, nebudeme si klamať – nakrájať pizzu na trojuholníky nie je raketová veda, ale predsa. Keď sa ti roztopený syr prilepí na nôž a ty jedným letmým pohybom stiahneš spolu s ním dole polovicu oblohy, ide ťa od jedu rozdrapiť. Ak tomuto problému čelíš na pravidelnej báze, potom nepochybne oceníš tento užitočný life-hack.

@trendkings

Okay definitely the only way!

♬ original sound – Eric Grant

Eric Grant z amerického Colorada, ktorý na TikToku vystupuje ako @trendkings, nám, bežným smrteľníkom, ukázal, ako pizzu krájajú skutoční superhrdinovia. Teda minimálne on. Vôbec by si nemal čakať a krájať ju, až keď sa dopečie. Práve naopak – kým je ešte zmrazená a dá sa jednoducho lámať, proste ju ohni o kuchynskú linku a bum. Pizza je nakrájaná.

Také primitívne, no napadlo ti to niekedy? Ľuďom v komentároch teda nie. „Niekto tu žije v roku 2357,“ vyjadril sa jeden z komentujúcich. „Super vec. Takto si môžeš upiecť len polovicu a zvyšok si nechať na inokedy,“ napísal zase niekto ďalší, no nalejme si čistého vína. Aká je šanca, že si budeš chcieť pizzu odložiť na neskôr? Tak či onak, pomôcka je to celkom slušná, nemyslíš?

Chlapík sa podelil o šikovný trik na krájanie mrazenej pizze
Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť