Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Nepríjemné iracionálne myšlienky, ktoré nám v rozličných situáciách behajú hlavou

Keď nikto ešte ani nepristúpil a ty už premýšľaš, ako vystúpiš.


Ľudský mozog je separátna entita so zmyslom pre humor, ktorý jeho majiteľom zase taký vtipný nepríde. No vážne. Jeden by povedal, že kopete za ten istý tím, a možno je to aj pravda, ale to neznamená, že si z teba občas neľúbi vystreliť.

S naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko absurdných myšlienok, ktoré ti ten bastard s obľubou podstrkuje v tých najnevhodnejších situáciách. Nájdeš sa v nich?

1. Keď si k tebe niekto prisadne v autobuse

Sedadlo pri okne, hrkotanie pod zadkom, cesta do neznáma. Už len chvíľu a si doma, už sa nemá čo pokaziť, hovoríš si… a vtedy si k tebe niekto prisadne, porozkladá okolo seba všetky svoje kabely a okrem toho, že značne naruší tvoju privátnu bublinu, ťa prakticky uväzní na sedadle, z ktorého niet úniku. Super.

Čo teraz? Ako vystúpiš? Má slúchadlá. Keď ho poprosíš, aby uhol, nebude ťa počuť. Môžeš sa skúsiť prepchať cez ten mikroskopický priestor pred ním, ale s najväčšou pravdepodobnosťou sa ti zachytí noha o ucho tašky a ty sa natiahneš krížom cez uličku, aký dlhý, taký široký. Zachváti ťa panika. A tak si tam tŕpneš celú cestu, dúfaš, že vystúpi skôr ako ty, až napokon príde tvoja zastávka a všetko sa vyrieši samo. Pomrvíš sa na sedadle, zistíš, že hoci počúva hudbu, nie je úplne slepý, uhne nohami a je po probléme.

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Keď máš ísť večer spať

Je po polnoci. Ak sa zajtra ráno nechceš nenávidieť, mal by si spať, a ty by si aj rád, len tvoj mozog má na celú situáciu úplne iný názor. Namiesto toho, aby ťa čičíkal počítaním ovečiek alebo aspoň nadobro sklapol, sa ťa rozhodne tyranizovať. Povyťahuje všetky trapasy, ktoré si počas pôsobenia na tomto svete stihol naakumulovať, a strategicky ti ich špliecha do ksichtu, aby si sa náhodou nenudil. V skutočnosti sú to veci, ktoré si už okrem teba fakt nikto nepamätá. Ale pomôže ti to? Asi ťažko.

ArtCave Maniac / EMEFKA
5 situácií, ktoré si zažil, keď si sa chcel zbaviť starého mobilu

Odporúčame prečítať:

„Bráško, tá cena je pevná?“ 5 situácií, ktoré si zažil, keď si sa chcel zbaviť starého mobilu

3. Keď odídeš do práce

Nemáš problémy s pamäťou. Z prechádzajúceho odstavca je zjavné, že si pamätáš aj desať rokov staré kraviny, ktoré by si radšej zabudol, ale v sekunde, ako vytiahneš päty z domu, sa tvoja mozgová kapacita scvrkne na tú akváriovej rybičky. Zamkol som? pýtaš sa sám seba minimálne trikrát. Vypol som žehličku, ktorú som nepoužil od prvého svätého prijímania bratranca z tretieho kolena, ktoré bolo solídnych päť rokov dozadu? Zhasol som svetlo na záchode? A nezabudol som si náhodou obliecť gate?!

ArtCave Maniac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.