Nepríjemné momenty, ktorým sa počas randenia nikdy nevyhneš

Keby sme radšej mohli po ľuďoch strieľať Amorove šípy.

Zdroj: Profimedia.sk

Randenie a spoznávanie nových ľudí nikdy nebolo úplne jednoduché. Všetko má svoje pre a proti, výnimkou nie je ani randenie. Každý, koho už prestalo baviť byť sám a zatúžil po nejakých nových známostiach, veľmi dobre pozná všetky tie neduhy, ktoré sú so spoznávaním nových ľudí spojené. Toto je niekoľko z nich.

Kde vôbec hľadať niekoho na randenie?

Hneď prvá prekážka, ktorá nastáva v momente, keď sa rozhodneš, že by si možno už aj rád niekoho nového spoznal. Ale kde? V baroch a na žúrkach? To nie je úplne vhodné miesto na hľadanie potencionálneho objektu záujmu. Občas sa však „zadarí“ a spoznáš sa s niekým, kto stojí za to. V mnohých prípadoch to však končí tak, že inštaluješ aplikáciu so zoznamkou.

Popri vykonávaní potreby hľadáš svojho vyvoleného alebo vyvolenú. Je to neskutočne únavné, lebo si najprv vypisuješ s niekoľkými rôznymi ľuďmi a potom sa musíš rozhodnúť, s kým sa vyberieš von. Nasleduje konečne samotné randenie, ku ktorému viedla veľmi kľukatá cesta.

Kon Karampelas, Unsplash

Prípravy, ktoré trvajú dlhšie ako rande

Samozrejme, že sa treba na rande patrične pripraviť. Dať si sprchu, oholiť sa (lebo nikdy nevieš), navoňať sa a v prípade žien robiť si polhodinu linku, ktorú si šesťkrát zmažeš. Nasleduje tridsaťminútové postávanie pred šatníkom, lebo netušíš, čo si máš obliecť.

Ukončuješ to tým, že na seba hodíš prvé dve veci, ktoré ti padnú do ruky, lebo už meškáš. Nakoniec sa aj tak jeden z vás nahodí viac ako ten druhý.

Prvý trápny moment

Neexistuje prvé rande bez prvého trápneho momentu, ktorý nastáva hneď pri stretnutí. Ten spočíva v tom, ako sa zvítate. Dáte si pusu, podáte si ruky alebo sa objímete. S vysokou pravdepodobnosťou mu dávaš pusu na ucho, lebo ty si mu chcela dať klasickú uvítaciu pusu na líce a on ťa šiel objať. Skvelé, máte to za sebou.

Awkward Dating GIF - Find & Share on GIPHY

A čo teraz?

Ak ste si vopred dohodli miesto, tak ste vyhrali. Je viac ako isté, že aj samotný výber miesta bol náročný. Tak si teda niekam sadnete, ak ste sa rozhodli jesť, tak introvertnejší jedinec musí podstúpiť utrpenie vo forme jedenia pre druhým človekom, ktorý ho nepozná.

Teraz už len záleží na tom, či si rozumiete alebo nie. Ak je to tá druhá možnosť, tak pravdepodobne jeden z vás premýšľa nad tým, ako sa z tohto čo najrýchlejšie vyvliecť.

Bude gentleman alebo…?

Príde k plateniu a teraz je otázne, či si idete rozdeliť účet, alebo bude gentleman a celé to vezme on, alebo nechá dokonca muž platiť ženu. Nájdu sa všelijaké prípady. Ak náhodou žena berie ako samozrejmosť, že muž zaplatí a následne ju naháňa s tým, aby mu doložila, nastáva veľmi trápny moment.

Artem Beliaikin, Unsplash

Sladká bodka v podobe trápneho momentu musí byť

Možno ste si ušetrili trápny moment pri platení, tak ak by ti nestačilo, stále môže prísť na trápny moment pri lúčení. Keď to nie je úplná katastrofa, tak nastáva okamih, počas ktorého sa zastavuje Zem na obežnej dráhe. Dá ti pusu? Chce, aby som jej dal pusu? Objímeme sa? Zavolám ho ešte k sebe? Tak veľa otázok, ktoré visia vo vzduchu a nik na ne nemá odpoveď.

Sex na prvom rande

V prípade, že ste obaja na jednej vlne a priťahujete sa aj mentálne aj fyzicky, je len veľmi ťažké udržať svoj „chtíč“ na uzde. Nejaké tie poháriky alkoholu, ktoré ste si dali, ešte viac odbúravajú akékoľvek zábrany. Ak patríš k tým ľuďom, ktorí majú nejaké zásady a zväčša nemávajú sex na prvom rande, tak sa následne biješ so svojím vnútorným ja, ktoré ťa navádza na zlé chodníčky.

Keď tomu podľahneš, tak je vysoko pravdepodobné, že sa tam ocitnú nejaké trápne momenty, lebo sa poriadne nepoznáte a ešte ani neviete, čo komu vyhovuje. Alebo si užiješ veľmi dobrý sex.

Alcohol Drinking GIF by Dillon Francis - Find & Share on GIPHY

Ozývať sa alebo neozývať sa?

Rande dopadlo dobre, aj napriek malým trápnym momentom, no možno si jeden z vás nie je úplne istý, či by mal ten druhý záujem stretnúť sa znova. Nasleduje taktizovanie, či sa ozvať alebo neozvať. Je pár hodín po rande v pohode, alebo budem hrať nedostupného/nedostupnú? Nebodaj sa mu ozveš a potom „vyšiluješ“, keď ti náhodou pár hodín neodpovedá. Čo hodín, minút.

Carly Rae Hobbins, Unsplash

Aj napriek tomu, že randenie má svoje neduhy, sú s ním spojené aj rôzne príjemné situácie. Tak nejak s tými trápnymi momentmi všetci rátame a nikdy to nie je nejaké extra fatálne. Ak sa nakoniec láska podarí, tak na ne dokonca spoločne spomínate a priznávate sa k viacerým veciam, ktoré ste na svojich prvých stretnutiach urobili.

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
9
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
20
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Činnosti, ktoré môžeš robiť doma, no stále si ich odkladal na potom


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME