Nepríjemné momenty, v ktorých má každý dospelý infarktové stavy

Každý z nás veľmi dobre pozná tieto nepríjemné situácie.

Zdroj: Shutterstock.com

Ako malí sme sa báli rôznych bubákov pod posteľou. S dospelosťou strach z našich životov nezmizol, práve naopak, možno ho niektorí máme aj viac.

Raz za čas sa každému z nás stane, že nás postihne moment, keď sa doslova zastaví svet. Prejde ti mráz po chrbte, tvoje srdce vynechá jeden úder a po čele ti stečie kvapka potu. Je to moment, keď prežívaš takzvaný mini-infarkt, lebo si na niečo zabudol, alebo ťa život tentokrát skúša niečím iným. 

Ak patríš medzi ľudí, ktorí platia účty a za prázdnu či plnú chladničku si môžu sami, rovnako ako za opraté ponožky, určite si sa v živote stretol s niektorými z týchto situácií.

Uvedomíš si, že si si zabudol dať dezodorant

Možno si na to nezabudol, no v momente, keď príde tento moment osvietenia, začneš rozmýšľať nad mnohými vecami. Nad tým, že či si ideš kúpiť dezodorant, alebo sa budeš v tento deň hýbať iba obmedzene, aby si sa čo najmenej potil.

Už len premýšľaním nad tým všetkým si sa poriadne zapotil. Totálne vystresovaný zo situácie sa zamyslíš, ako je možné, že niekomu je dezodorant ukradnutý a strpčuje všetkým ľuďom navôkol život tým, že smrdí.

Spomenieš si, že si niečo nezaplatil

V momente ťa obleje pot. Už vidíš kukláčov, ktorí sú na ceste k tebe domov, aby zhabali celý tvoj majetok. Lebo pár dní meškáš so zaplatením nejakého účtu. Prípadne, každý výpadok internetu pripisuješ tomu, že si zaň zabudol zaplatiť faktúru.

The Big Bang Theory Reaction GIF - Find & Share on GIPHY

Hľadáš okuliare, ktoré máš na hlave

Nejednému človeku sa stalo, že hľadal okuliare, ktoré mal vlastne celý čas na očiach. Alebo ešte prípadne si ich mohol mať vyložené hore na hlave.

Myslíš si, že si stratil mobil alebo peňaženku

V tomto momente infarktuje každý, bez rozdielu na vek. Ako dospelý si však hneď predstavuješ dôsledky, ktoré by ťa čakali, ak by to bola naozaj pravda. Už sa vidíš v rade na úradoch, kde si vybavuješ všetky potrebné doklady.

Shutterstock.com

Zobudíš sa v deň, keď nechodíš do práce na to, že si zaspal do práce

Strhneš sa z krásneho výdatného spánku, ktorý bol natoľko výdatný, až ťa premkne nepríjemný pocit. Už by si pomaly vykročil z postele smerom do kúpeľne, aby si si umyl zuby, keď si uvedomíš, že máš voľno a nemusíš ísť do práce. Je to ten lepší prípad, keď je tvoj mini-infarkt zbytočný.

Alebo sa zobudíš ešte pred budíkom s pocitom, že si zaspal

Tento pocit prichádza najčastejšie v teplejších mesiacoch, keď je už skoro ráno veľmi jasné slnko, a ty máš potom pocit, že je o šiestej ráno minimálne desať. Strhneš sa zo spánku s tým, že si určite zaspal, keď zbadáš, že máš ešte nejakú tú hodinu-dve na spánok. Predýchaš ten infarkt a otočíš sa spokojne na druhý bok.

Tired Good Morning GIF by The Grinch - Find & Share on GIPHY

Myslíš si, že si zabudol zamknúť auto

Rovnako, ako si myslíš, že si zabudol zatvoriť okná či zamknúť byt. Nehovoriac o tom, keď zabudneš, kde si parkoval, alebo ti nebodaj auto odtiahnu, a ty si v záchvate paniky myslíš, že ti ukradli auto. Bežná vec.

Posielaš niekam väčšiu sumu peňazí a bojíš sa, že niekoho nechcene obohatíš

Skontroluješ to číslo účtu s milión nulami aj trikrát, no aj tak máš nepríjemné chvenie v žalúdku, keď klikáš na tlačidlo vykonať prevod. Veríš v to, že ak by si náhodou aj niekoho obohatil o svoje peniaze, určite ti ich prinajhoršom vráti. Alebo to banka nejak vyrieši.

Shutterstock.com
Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
42
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia z celého sveta sa podelili o veci, ktoré sa im páčia na Amerike


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME