Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda
Zdroj: ©Shutterstock

Nepríjemné problémy mužov, ktoré nežné pohlavie nikdy nepochopí

Ani muži to nemajú úplne ľahké.

Nedávno sme sumarizovali v našom článku veci, ktoré by si mali muži vyskúšať, aby pochopili ženy. Tentoraz sa karta obrátila a dali sme dokopy veci zo života mužov, ktoré by si mali vyskúšať ženy, aby ich pochopili. Nielen ženy majú vo svojich životoch problémy, muži nie sú žiadnou výnimkou. Ak by bola možnosť, muži by chceli, aby si ženy vyskúšali niektoré z týchto vecí.

1. Ranný stoják

Ženy si spokojne vykračujú z postele, vycikajú sa a idú ďalej. Ak náhodou zaspíme, rýchlo sa dáme dokopy a môžeme ísť tam, kam potrebujeme. Muži si to niekedy nemôžu dovoliť. Ráno musia zápasiť so svojím stojákom, ktorý, ako sami hovoria, nie je niekedy úplne vhodný. Je to jednoducho vec, ktorú nemajú úplne vo svojej moci.

Shutterstock

2. Holenie sa

Mužov holenie nebaví rovnako ako ženy. Ak vytýkaš svojmu frajerovi, prečo má trojdňové strnisko, tak to bude možno práve preto, lebo neznáša holenie. Je to pre nich otravná činnosť, ktorú musia robiť pravidelne, ak chcú mať tváričku ako bábätko.

Potom sú tu ešte tí muži, ktorí zápasia aj v tridsiatke s tým, že im doteraz nenarástli súce fúzy, preto ak by aj chceli niečo zapustiť, vyzerajú ako chlapci, ktorých prišla prvýkrát pozdraviť puberta.

Mohlo by ťa zaujímať:

Modré svetlo zo smartfónu a notebooku škodí tvojmu telu. Ako sa pred ním môžeš chrániť?

3. Balenie žien

Síce sa už pomaly stierajú hranice medzi tým, ktoré pohlavie by malo byť iniciatívne, no stále sa to tak nejak očakáva od mužov. Oni sú predsa tí lovci. Nie je to však úplne jednoduché osloviť nejakú slečnu bez toho, aby bol muž za debila. Koľko odmietnutí musí muž prekonať, no nevzdávať sa? Medzi tým, aby pôsobil ako zúfalec, a tým, aby nebol prehnane sladký, je naozaj tenká hranica.

Shutterstock

4. Kopanec do rozkroku

Nie je to príjemná záležitosť, to je nám ženám jasné. No vraj je to neopísateľná bolesť, ba dokonca niektorí tvrdia, že horšia ako pôrod. Aj napriek tomu, že si pôrod nezažili. Kiežby sme si to mohli vymeniť, aby sme to porovnali.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť