Nepríjemné situácie, ktoré na rande nechce zažiť nikto

Iba vo filmoch je to o sladkých pusinkách.

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Randenie má svoje príjemné aj nepríjemné stránky. Každý z nás sa snaží na rande ukázať v čo najlepšom svetle, čo občas môže spôsobiť pravý opak. Aj keď nás do nepríjemných situácií často privedú práve také veci, ktoré sa dejú každému, berieme to naozaj tragicky. Pravdepodobne si už aj ty zažil niektoré z týchto momentov, ktoré na teba prišli ako naschvál počas rande. 

Povieš aj to, čo nemáš

Na rande dokáže znervóznieť aj ten najväčší pohoďák, ktorý bežne prednáša pred plnými sálami. Niekedy sa tak veľmi sústredíme na to, čo povedať a čo nie, že v dôsledku toho spravíme úplný opak. Tresneme najväčšiu chujovinu, ktorú by sme nemali hovoriť ani na piatom rande. Niektoré veci by sme si mali naozaj nechávať iba pre seba. Hlavne, keď sa s tým druhým až tak dobre nepoznáme.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Trápne momenty, ktorým sa nevyhneš

Občas si život akoby naschvál počká na tú najnevhodnejšiu situáciu a potom nám hodí pod nohy polená. Občas je to v podobe zdúvania, neočakávaných grgnutí a prdov a iných milých súčastí života. Nuž, chvíľu to potrvá, kým sa z našich prdov stanú namiesto trapasov zábavné situácie.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Keď sa obáva, že sa budete bozkávať

Každému z nás občas smrdí z úst, je to niečo úplne bežné. No nie je úplne ideálne dať si pred odchodom na rande cibuľu. Potom ani básnenie o tom, aká je slečna krásna, nepomôže. Mohol by si byť aj Shakespeare, keď jediné, čím ju dokážeš omámiť, je tvoj zápach z úst.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Na internete ste si rozumeli lepšie

Nástrah randenia je hneď niekoľko. Hlavne toho online, keď sa následne rozhodnete stretnúť zoči-voči. Neraz sa stane, že si píšete do noci, a pri stretnutí nastáva trápne ticho hneď potom, ako preberiete základné info o sebe. Obaja sa snažíte nadhodiť nejakú tému, no tá skončí pri pár prehodených vetách.

Pochopíte, že “tudy cesta nevede“, dopijete svoje nápoje a rýchlo sa poberáte každý svojou cestou. O to horšie už len je, keď sa jeden z vás opýta toho druhého, či sa uvidíte znova. Ty v úžase nevieš, či si bol/a na inom rande alebo sa stala nejaká chyba v Matrixe.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Nie je to zrovna gentleman

Je lichotivé, keď muž – a hlavne na prvom rande – prevezme iniciatívu a nerobí mu problém zaplatiť. Za oboch. Okrem toho, akonáhle si začne muž prerátavať účet so ženou, ktorú zavolal na rande, je to pre ňu okamžitá stopka. Žena nemá problém za seba zaplatiť, no v tomto momente je jasné, že toto asi nebude muž jej života.

ArtCaveManiac / EMEFKA
Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
10
Uups
Haha Haha
65
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
11 konverzácií s "milými chlapcami", ktorí sú v skutočnosti poriadni kreténi

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME