Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 5.3.2024
sk
Fridrich
cz
Kazimír

Niekto rozmanitosť života miluje, iný zase miluje svoj stereotyp. Avšak, chtiac či nechtiac sa do nejakých nepríjemných situácií časom vždy dostaneš. Tak to už jednoducho funguje. To, ako sa s nimi popasuješ už necháme na teba, dnes sme sa však rozhodli spísať všetky tie, ktoré sú v prvom momente viac ako nepríjemné. Tu sú:

1. Keď ti frajerka napíše, že ti chce niečo povedať, no ukazuje ti, že píše už dve minúty.

giphy.com (https://media.giphy.com/media/GfAD7Bl016Gfm/giphy.gif)

2. Keď v autobuse platíš cestovnou kartou, na ktorej si si nie celkom istý, či máš ešte dosť peňazí.

3. Pamätáš si na ten otrasný horor, po ktorom si sa rozbehol do postele, zakryl sa až po uši a snažil sa zaspať? Jasné, že si sa musel práve 3:15 zobudiť na to, že sa ti chce neskutočne šťať!

4. …alebo keď si si šiel ľahnúť len na päť minút a zobudil si sa až ráno, pozrel na mobil a zbadal 30 neprijatých hovorov od frajerky a 42 od matky. No dobre, možno si bol aj trochu opitý.

giphy.com (https://media.giphy.com/media/CFJqC6fgQF4pG/giphy.gif)

5. S tým, že sa hráš rád na hajzli s telefónom, si úplne v pohode. No nie si v pohode s tým, že sa ti práve v tej chvíli otvoril na messengeri foťák a ty si sa odfotil do konverzácie v takej intímnej chvíli, ako je sr*nie. Chýbalo takto málo, aby sa to odoslalo!

6. Píšeš písomku, h*vno vieš, nenápadne skontroluješ učiteľku, či sa pozerá, potom sa pozrieš susedovi do papiera a znova automaticky skontroluješ učiteľku, ktorá ťa práve prebodáva pohľadom. Brrrr.

giphy.com (https://media.giphy.com/media/l378xAZPxwn8oEH9C/giphy.gif)

7. Alebo keď si práve počúval Lion 5 a omylom si si vytrhol slúchadlá z mobilu vo vlaku plnom ľudí. To neni mojeeee!

8. Je taký bežný utorok večer, ty si pri telke a pozeráš reklamy. Keď tu zrazu… začne FILM! Kto by to bol čakal?! Chcete ma zabiť?

giphy.com (https://media.giphy.com/media/EsmlrgWNx5v0Y/giphy.gif)

9. Ideš si nerušene po chodníku, no zrazu sa potkneš. V reálnom živote by to bolo v poriadku, no tebe sa to snívalo a to je tisíc ráz horšie!

10. Poznáš to. Len tak si stalkuješ svojho bývalého, fotka sem, fotka tam, “vôbec ťa to nezaujíma“, no tvoje prsty sú také tučné, že ťa zradia a lajknú mu fotku. Identita prezradená, si nahá, svet sa zastavil, musíš sa okamžite presťahovať do Ugandy.

giphy.com (https://media.giphy.com/media/5VKbvrjxpVJCM/giphy.gif)

11. Otvoríš Lays čipsy a pomaly si vychutnávaš všetok ten vzduch, no razom ti tú eufóriu preruší na dne sáčku čips. Tak za toto si teda nezaplatil!

12. “A odpovedať nám dnes príde… Kovárová!”. Tep ti vyskočil na 300, pretože ty sa voláš Kollár.

giphy.com (https://media.giphy.com/media/5VKbvrjxpVJCM/giphy.gif)

13. …alebo keď meškáš štyri minúty do školy, no profesor príde 20 sekúnd po tebe.

14. Spíš, spí sa ti dobre. Pozrieš sa na mobil a zrazu zistíš, že si zmeškal autobus. Ach, ten pocit, ktorý máš až do času, kým prídeš na to, že je sobota.

15. Je málo horších pocitov, ako je ten, keď musíš strčiť lístok do čítačky a prejsť cez turniket. Áno, určite budeš práve ty problém.

giphy.com (https://media.giphy.com/media/12RfP2odT4hEOI/giphy.gif)

16. Alebo keď máš na sebe to tričko, ktoré ti raz zapípalo v obchode a ty si si pre tentokrát nezobral pokladničný blok za svoj nákup. To sa bude ťažko vysvetľovať.

Titulná fotka: 123rf.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.