Nepríjemné veci, ktoré sa stávajú každej žene vždy, keď sa to najmenej hodí

Skvele načasované situácie päť minút pred odchodom z domu a iné potešenia.

Zdroj: Jakub Gorajek / unsplash.com

Pred čítaním tohto článku sa prosím uisti, že po ruke nemáš žiadnu kvapalinu, ktorá by mohla poslať tvoj noteboočik do večných lovíšť a priprav sa na silný pocit spolupatričnosti, ktorú ti chceme vyjadriť.

Aj tebe sa permanentne stáva nejaká z týchto 15 vecí? Nie si v tom sama.

1. 5 minút pred odchodom z domu

Tvoje kamošky sa ťa chystajú zabiť, pretože na párty meškáš už pol hodiny. Posledná vec, čo ti ešte chýba, sú topánky a už si ready. Potom tebou prebehne 320 voltov, keď si uvedomíš, že si si práve zadrela nechtom do siloniek.

Waiting GIF by AT&T - Find & Share on GIPHY

2. Radšej skôr ako neskôr

Áno, súhlasím, ale nie, keď sa bavíme o krámoch na dovolenke pri mori. To nie je fér. Prečo to muselo prísť o tri dni skôr?! Ideálne, ak si práve na pláži.

Angry Stop Motion GIF by Headexplodie - Find & Share on GIPHY

3. Ničiteľ dojmu č. 1

Poznáš ten pocit, keď sa snažíš fakt dobre vyzerať? Dáš si zvlášť záležať pri výbere oblečenia aj pri makeupe. Hej, lenže, keď si si nanášala rúž na pery, myslela si si, že tam aj ostane. Ale jemu bolo málo a zhostil sa aj tvojich zubov, takže ti dokonale pokazil wau efekt, ktorý si si priala.

Beauty Makeup GIF by Sephora - Find & Share on GIPHY

4. Ničiteľ dojmu č. 2

Ako každé iné, ani toto ráno nestíhaš. O tri minúty ti ide autobus a ty si jednou rukou čistíš zuby a druhou naťahuješ ponožku. Vtom sa to stane – okydáš sa pastou a celý tvoj outfit je v háji, lenže už nemáš čas na to, aby si sa prezliekla, takže s tým fľakom na tričku budeš musieť existovať nasledujúcich osem hodín.

Humor Remember GIF by Petter Pentilä - Find & Share on GIPHY

5. Ničiteľ dojmu č. 3

Obliať sa kávou? Jasné, prednostne vtedy, keď máš bielu blúzku. Vieš, aby to tak pekne kontrastovalo…

Wake Up Coffee GIF by good-morning - Find & Share on GIPHY

6. Spraviť si dokonalý makeup je takmer nemožné

Aj tvoje hodinové snaženie o dokonalý makeup neraz stroskotalo? Najviac to však bolí, keď ti už k dokonalosti chýbajú posledné dva ťahy špirálou a vtom sa stane tá najkatastrofickejšia vec – kýchneš si! Ruku ti otočí o deväťdesiat stupňov a na milisekundu zavrieš zaslzené oči, čo v tomto prípade znamená, že môžeš začať odznova.

Sick Snow White GIF by Disney - Find & Share on GIPHY

7. Grambľavosť v reštaurácii

Tentokrát vybral fakt nejakú nóbl reštiku, a ty si sa patrične nahodila. No, keby si vedela, že ten prívesoček vymáčaš v polievke, asi by si si ho na krk nezavesila.

Kiko Mizuhara Eating GIF - Find & Share on GIPHY

8. Čerstvo nalakované nechty

Práve si si nalakovala nechty, ale urgentne ti treba cikať. Veľmi opatrne stlačíš kľučku a úspešne prešľapuješ z nohy na nohu. Ťažká situácia – nechceš si pokaziť nechty, ale zároveň sa nechceš ani pocikať. Snažíš sa to nejako skĺbiť. No pri tom, ako si vyzliekaš nohavice, tvoje nechty zavadia o telo, a pochopíš, že nemôžeš mať oboje.

Kim Novak Nails GIF - Find & Share on GIPHY

9. Návšteva toalety na cestách

Cestuješ autom už nejakých pár hodín. Povedzme, že ideš na dovolenku. Keď konečne zastanete na pumpe, aby ste si vybavili svoje potreby, dámske toalety je vidieť na päť km. Po tom, ako zočíš tento dav, si všimneš, že na parkovisku práve zaparkoval siedmy autobus cestovnej kancelárie.

Monsters Inc Pee GIF - Find & Share on GIPHY

10. Drobný detail z dovolenky

Nakoniec ste to prežili v šťastí obaja. Ty aj tvoj mechúr ste spolu na pláži, kde vám už podobné situácie nehrozia. Predsa vieme, ako to s močením na dovolenkách býva a vieme, že zatiaľ pri žiadnom mori nepostával rad čakajúcich dám. Ale späť k veci, ste na pláži a chytáš bronz.

Akurát si zabudla na jeden drobný detail. Vlastne dva… ramienka! Takže po zvyšok dovolenky sa budeš snažiť doladiť odtieň tých dvoch pásikov na ramenách so zvyškom tela.

Season 5 Episode 3 GIF by Ex On The Beach - Find & Share on GIPHY

11. Koruna krásy

Tvoje milované vlásky. Dnes ráno ste však mali menšiu nezhodu. Vlastne sa to začalo už večer. Nechcelo sa ti dopriať im vlahy a nejakého toho prostriedku, hoci pre ich stav to bolo viac než žiadúce.

Po tom, čo si zistila, že suchý šampón už vyschol až do dna, si sa rozhodla, že to uhráš na mokrý efekt. A takýto deň vždy prinesie stretnutie s tvojím ex, a aj s tým, na koho si robíš zálusk. Veď, prečo nie?

Season 3 Hair GIF - Find & Share on GIPHY

12. Klimatické zmeny a reakcie

Máš na sebe nové šaty/ blúzku/ tričko… akýkoľvek kúsok, ktorý má čo-to dočinenia s tvojimi potnými žľazami. Máš ho prvýkrát oblečený a ideš sa presvedčiť o absorpčných schopnostiach materiálu. Cítiš sa úchvatne, až kým nenastúpiš do autobusu.

Teplotné zmeny vyvolajú im primeranú reakciu, a neprejde ani päť minút, a ty už máš dve kartografické diela na západnom i východnom „krídle“. Test absorpcie si nabudúce budeš skúšať asi inde.

Sweating Brenda Song GIF - Find & Share on GIPHY

13. Rozhorúčený asfalt

V týchto letných horúčavách majú okrem živých bytostí problém držať pokope aj chodníky. Tak sa pevné skupenstvo asfaltky mení na tekuté, lepkavé, zapáchajúce čosi, čo sa ti po ceste do práce prilepí na topánky.

Lava Satisfying GIF - Find & Share on GIPHY

14. Neželaná príloha

Niektorí ľudia hovoria, že jedlo najlepšie chutí vonku. Čerstvý vzduch, denné svetlo… alebo neviem, čo je tomu na príčine. Ženy ale musia vždy zvážiť poveternostné podmienky vzhľadom na ich účes, aby sa nestalo, že sa k tej zmrzline niečo náhodou pripojí.

Windy Saturday Night Live GIF by HULU - Find & Share on GIPHY

15. Áčková sukňa:

Vietor vie potešiť okrem tvojich chuťových pohárikov aj tvoje pozadie. Kráčaš si tak po ulici, a zrazu nastane situácia ako s Marilyn Monroe, akurát, že ona tú sukničku viac-menej udržala pri zemi, a ty nie.

Black And White Vintage GIF - Find & Share on GIPHY

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Žena si založila profil, na ktorý pridáva neporiadok svojho muža. Má už 300-tisíc fanúšikov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME