Nerobte si srandu zo slovenskej polície, pretože vám môže zaklopať na dvere

Polícia sa snaží zabrániť zosmiešňovaniu verejného činiteľa

Slovenská polícia pátrala pred pár dňami na ich facebookovej stránke po identite podozrivej osoby, ktorá v Bratislave sotila pod autobus 13-ročného chlapca. Pod zverejnený príspevok sa im ozval istý mladík Jožo, no zakrátko vysvitlo, že viac ako o pomoc mu ide o zábavu.

Pod falošným profilom si robil srandu, že podozrivú osobu pozná, no polícii to nepovie. „Ale prečo by som vám mal pomáhať 😁?“ provokoval mužov zákona. Tí mu však bez akého náznaku pobavenia odpísali: „Som zvedavý, či sa budeš smiať, keď dnes za tebou domov príde hliadka. Vidíme sa čoskoro“. Podľa niektorých sa táto odpoveď polície podobala skôr na sympatizanta ĽSNS, no všetci uznali, že návšteva a uzemnenie tohto výrastka bol dobrý nápad.

Polícia Slovenskej republiky / facebook.com (https://www.facebook.com/policiaslovakia/photos/a.1522428691120681.1073741828.1488631054500445/1723830894313792/?type=3&theater)

Netrvalo ani 5 minút a za pomoci ostatných užívateľov sa podarilo vtipálkovu identitu odhaliť.

„Môžete si byť istí, že jeho mama nebola nadšená, keď u nich doma zazvonili naši kolegovia. Svojmu 18-ročnému synovi vynadala, keďže ten pred hliadkou priznal, že si robil srandu. Vtedy mu už ale do smiechu nebolo,“ informovala polícia.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/cat-arab-2xx76aWGM39zW/)

Podľa polície by si mali z tohto prípadu zobrať ponaučenie všetci, ktorí si myslia, že vďaka vymysleným menám a falošným fotkám nebude polícia schopná zistiť ich pravú identitu. Nuž veríme, že si z tejto situácie zoberiete ponaučenie aj vy a nedostanete sa vďaka svojej hlúposti do podobných nemilých situácií.

Titulná fotkapixabay.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
18
Grr
Fuuj Fuuj
34
Fuuj
Fňuk Fňuk
9
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
32
Uups
Haha Haha
313
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
40 najlepších hlášok každej babky

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME