Nerozumejú si ani slovo, no aj tak sú vo vzťahu: Dvojica komunikuje cez Google Translator

Kde je vôľa, tam je cesta a o láske to platí dvojnásobne…

Láska hory prenáša. Aj bariéry. Dokonca to platí aj na tie jazykové.

Znie to síce absurdne, no v dnešnej dobe moderných vymožeností je možné všetko. Aj vzťahy na diaľku, aj vzťahy so sexuálnymi bábikami, aj vzťahy, kde si partneri navzájom nerozumejú jediné slovo.

Živým dôkazom je práve tento párik. Chloe Smith sa do Daniela Marisca zaľúbila na prvý pohľad a ani z jeho strany neostali city neopätované. Celá situácia mala však jednu chybičku krásy. Chloe je z Británie, Daniele z Talianska a ani jeden nehovorí jazykom toho druhého.

Caters News

Človek by povedal, že vzťah s takouto jazykovou bariérou je odsúdený na zánik. Ak si dvaja nemôžu ani nezáväzne pokecať, akú trvácnosť to asi môže mať? Čo sa dá robiť vo vzťahu bez slov? Navzájom si lajkovať fotky, hrať karty a súložiť… neznie to síce až tak zle, no z dlhodobého hľadiska je takéto fungovanie vcelku diskutabilné.

Lenže, kde je vôľa, tam je cesta a kto chce, nájde odpoveď aj na tú najťažšiu otázku. V tomto prípade znela: Ako sa máme dohovoriť? Riešenie na seba nenechalo dlho čakať – Google Translator.

Pomocou neho sa páriku podarilo spoznať natoľko, že sa po týždni vybrali na výlet do Barcelony. Práve v tejto španielskej metropole odštartoval ich príbeh lásky, ktorý stále trvá, hoci sú to už dva roky.

Caters News

Chloe pracuje ako vizážistka, Daniele je barman v talianskej reštaurácii a spolu si nažívajú v harmonickom vzťahu. Prekladač už viac nie je potrebný, keďže sa medzičasom naučili cudzím jazykom a vedia spolu komunikovať aj normálne. „Niekedy pre lásku musíte urobiť naozaj šialené veci,“ hovorí Chloe, ktorá bola tá, čo si od Daniela vypýtala číslo a dodnes nič neľutuje.

„Chloe sa veľa smiala a ešte viac hovorila. Nerozumel som jej ani slovo, no už vtedy som vedel, že je výnimočná,“ opisuje Daniele ich prvé stretnutie. „Vedeli sme, že chceme byť spolu od prvého momentu. Práve preto to celé napokon vyšlo. Ona ma naučila anglicky, ja ju zase variť chutné talianske jedlá,“ dodáva šťastne zadaný mladý muž, ktorý je po boku svojej priateľky jasným dôkazom, ako sa dá kvôli láske zvládnuť naozaj všetko.

Caters News

Zdroj: ladbible.com
Titulná fotka: Carter News

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
32
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Chyby v preklade významných udalostí, ktoré zmenili chod dejín

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME