Neschovávam sa a zostanem tak dlho, ako bude treba, vraví Zelenskyj

„Neschovávam sa. A nikoho sa nebojím. Zostanem tak dlho, ako bude treba na víťazstvo v tejto vojne,“ povedal Zelenskyj.


Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v pondelok neskoro večer zverejnil svoju najnovšie videoposolstvo, v ktorom uviedol, že naďalej zostáva vo svojej kancelárii v Kyjeve. Referuje o tom spravodajský web BBC.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

„Neschovávam sa. A nikoho sa nebojím. Zostanem tak dlho, ako bude treba na víťazstvo v tejto vojne,“ povedal Zelenskyj a ukázal pohľad na nočný Kyjev zo svojej kancelárie v centre ukrajinského hlavného mesta, aby dokázal, že video bolo nakrútené v pondelok večer.


Tagy:
Sledujte nás na Google Správy
Nenechajte si ujsť žiadne dôležité novinky.
Sledovať
Po otvorení kliknite na hviezdičku Sledovať
REKLAMA
Mário Budinský
Absolvent grafického dizajnu na UAT v Bratislave a marketingovej komunikácie na UCM v Trnave, ktorý sa už viac ako 10 rokov profesionálne venuje analýze internetových trendov, digitálnemu storytellingu a monitoringu popkultúry. Patrí k priekopníkom domácej internetovej scény, pričom meme tvorbe sa denne venuje už vyše 20 rokov. Ako autor desiatok tisícov satirických príspevkov aktívne formuje slovenský digitálny folklór, pričom jeho vizuálny obsah opakovane vyvolal celonárodné spoločenské debaty. V redakcii EMEFKA sa špecializuje na včasné zachytenie online bizáru, bulvárnych fenoménov a transformáciu komplexných trendov do virálneho obsahu.
Najčítanejšie
Podobné
REKLAMA