Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

Neskúsime to ešte raz? 5 typov mužov po rozchode, ktoré všetci dobre poznáme

Nájdeš medzi nimi aj svojho bývalého?

Rozchod je pomerne drastická zmena scenérie a každý sa s ňou vyrovnáva po svojom. Niekto začne meditovať, iný si kúpi permanentku do fitka, a ďalší? Nuž, robí niečo ako toto. S naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko typov mužov po rozchode a sme veľmi zvedaví, či medzi nimi nájdeš aj svojho ex. Tak čo, je tam?

1. Ten, čo kydá hnoj

Metaforický, lebo ak všetkých dvesto internetových priateľov nechce kolektívne upáliť jeho bývalú tak veľmi ako on, aké majú sociálne siete vlastne zmysel? Potrebuje, aby to všetci vedeli. Musí vykričať svetu, že to nebola jeho chyba. To ona. Ona mala o koliesko navyše, ona mala prehnané očakávania, ona nevedela vstrebať, že ten zasr*ný tanier bude v dreze dovtedy, kým ho od jedu nehodí o stenu.

Ona, ona, ona. Každý deň po príchode z práce spúšťa paľbu dobre mierených statusov, zdieľa múdre citáty v duchu „kto si ťa neváži, ten si ťa nezaslúži“ a čaká, kto túto modernú obdobu tureckej telenovely podporí svojím lajkom. Doslova sa v tom vyžíva. Ale to ona bola psychopat.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Ten, čo to chce ešte skúsiť

S odstupom času všetko vyzerá lepšie. Človek zabudne, že sa hádali prakticky od rána do večera a aj prázdna rolka od toaletného papiera bola zárukou explózie, ktorá brala, čo jej prišlo do cesty. Zabudne, že si miestami už nevedeli prísť ani na meno. Že vo finále bol pre nich problém dýchať vzduch v tej istej miestnosti. To všetko je zrazu fuč a ostanú len spomienky na to pekné.

Presne to je fáza, v ktorej sa nachádza tento typ. Cestou z práce prešiel tunelom zabudnutia a zrazu sa nevie ubrániť myšlienke, že mu tá „hysterická fúria“ vlastne chýba. Bombarduje ju správami, volá jej opitý a, čo je ešte horšie, volá jej aj triezvy a prosí. O druhú šancu. Alebo sedemdesiatu piatu. Po tom všetkom, čo si spolu preskákali, si ju predsa zaslúži.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

Muž odstraňuje hudbu z videoklipov. Výsledok je zábavnejší, ako by si si myslel

3. Ten, čo promptne hľadá náhradu

Život je krátky, a kde jednu cestu zasype lavína, tam sa určite ukáže iná, možno ešte lepšia. Zhruba takto, ale trochu menej poeticky, zmýšľa tento chalanisko a rozhodne neplánuje strácať čas. To, že jeho – teraz už – ex nevedela oceniť kvality správneho alfa samca, je jej problém. Na každom rohu stojí ďalších päť, čo rovnakú chybu nespraví.

Ani mu nestihla vrátiť mikinu, čo si po prvom rande sprivatizovala na dobu neurčitú, už blúdi vodami online zoznamiek a motá hlavu iným. Nehľadá vzťah. Jedna emocionálna drenáž do roka mu bohato stačí. Hľadá zábavku na dlhé nudné večery a obdarenú garáž s pekným úsmevom, do ktorej môže zaparkovať, keby sa náhodou dostavili výčitky svedomia. Swipe. Táto bude fajn.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.