Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Neskutočná zmena imidžu. Evelyn sa ukázala tak, ako ju nikto z nás ešte nevidel

Moderátorka a stand-up komička prekvapila fanúšikov nečakaným krokom.


Od virálneho videa o kunách do celonárodnej televízie. Stand-up komička a dnes už aj moderátorka Evelyn ušla skutočne dlhú cestu. Eva Kramerová, ako znie jej celé meno, je rodáčkou z Dolného Kubína a na obrazovkách ju vídame už nejaký ten piatok. V roku 2015 hviezdila vo vlastnom jojkárskom sitkome Svet podľa Evelyn, potom štyri roky moderovala populárnu reality šou Farma.

Na rozdiel od iných osobností slovenského šoubiznisu, ktoré menia imidž ako ponožky, Evelyn dlho ostávala verná svojej klasike. Najmä, čo sa vlasov týka. Inak ako s charakteristickým blonďavým odtieňom sme ju za tie roky nevideli. Teraz však prichádza zmena. 33-ročnej Slovenke sa táto farba asi zunovala a rozhodla sa siahnuť po niečom extravagantnejšom.

Miluješ pivo? Dokáž, ako dobre poznáš svoj obľúbený nápoj, v našom "pivnom kvíze"

Mohlo by ťa zaujímať:

Miluješ pivo? Dokáž, ako dobre poznáš svoj obľúbený nápoj, v našom „pivnom kvíze“

Nielen šaty, ale aj účes robí človeka

Evelyn sa rozhodla okúsiť život ryšavky. Včera zverejnila na svojom Instagrame fotografiu s novými hrdzavými kaderami, na ktorej pózuje po boku svojho kaderníka Mária Nguyena, majiteľa a zakladateľa vlasového štúdia Sanctuary by Mario. „Kto nemal oravskú zrzku, nevie, čo je láska… a dráma,“ píše pri fotografii, ktorá na sociálnej sieti nazbierala až 14-tisíc srdiečok.

Reakcie ľudí na internete sa niesli vo veľmi pozitívnom duchu. Hoci vo väčšine prípadov si verejnosť neváha do jej vizáže kopnúť, tentoraz nemala jediného krivého slova. „Mám len jednu otázku – prečo si do toho nešla už dávno?“ napísala jedna komentujúca. „Neskutočne ti to sedí k pleti. S tou blond sa to nedá ani porovnať,“ chválila ju zase ďalšia fanúšička.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.