Nesporné znaky, ktoré ti prezradia, že ťa žena chce

Dnes sa už otvorene priznáva, že ženy bývajú nadržané! Preboha, no to mi je teda ale doba…

Zdroj: pexels.com

Sme v dvadsiatom prvom storočí a žena dnes môže otvorene povedať, že má chuť na sex. Pokiaľ je tento fakt pre teba ešte stále tabu, tak toto asi nebude článok práve pre teba…

1. Očný kontakt

Nie nadarmo sa hovorí, že ženské oči sú bránou do jej vnútra. Niežeby mala v zreniciach nejaké drobné čierne diery, ktoré by ťa dokázali teleportovať do toho vnútra, kde by si chcel byť (čiernu dieru si necháva v kabelke a vyťahuje až na piatom rande), ale dokážeš z nich veľa vyčítať. Rovnako, ako ti stačia dve sekundy na to, aby si jej z očí vyčítal, že je nasratá a za chvíľu niekoho ovalí stoličkou, ti môžu stačiť dve sekundy na to, aby si zistil, na čom si.

https://giphy.com/gifs/movie-austin-powers-international-man-of-mystery-3ohzdO9zqYUDzUCIDK

Pozerá sa na teba. Nie štýlom „hej, kamoško, máš niečo medzi zubami“ ani „pre Kristove rany, ako môže mať niekto také asymetrické obočie“, ale štýlom „na koláč“. Nepochybujem o tom, že si aspoň raz v živote stretol ženu, ktorá si myslela, že je tučná a držala diétu. Taktiež nepochybujem o tom, že si ju následne pristihol v momente, keď sa v nej zlomila akákoľvek vôľa bojovať za nižšie číslo na váhe a dopriala si dlho očakávanú pochúťku plnú cukru a bielej múky. Koláč. Presne tak sa má na teba pozerať – ako na ten sk*rvený koláč, o ktorom snívala celé posledné dva dni.

https://giphy.com/gifs/snl-saturday-night-live-26vUyQaDMBcG6ZFni

Občas ju možno dokonca pristihneš zízať na tvoje chúlostivé partie, len by sme si asi jednu vec mali vydiskutovať hneď na začiatku. Ženské zízanie nie je to isté ako zízanie mužské. To totiž v bežnej praxi vyzerá asi nasledovne – ide okolo pekná žena, za ňou oči a po troch kilometroch možno narazíme aj na zvyšok tela, ktorému je úplne jedno, čo si kto o ňom myslí a čo na to vraví frajerka, ktorú drží za ruku. Nežné pohlavie ale také okaté nie je. Kuk, žmurk, ideme ďalej. Pri troche nepozornosti to môžeš aj prehliadnuť.

https://giphy.com/gifs/s7BnzkfrfkxjO

2. Komplimenty

Ujasnime si to hneď v úvode – žena nedáva kompliment chlapovi, ktorého má na háku. Koniec koncov, načo by aj – ani ty predsa nedávaš komplimenty babe, ktorú by si najradšej ani nebol býval stretol. Keď už sa naozaj dostaneme do štádia, že ti skladá pochvaly, buď ťa chce alebo ťa chce ako kamaráta. A všetci dobre vieme, že druhá možnosť je veľmi nepríjemná. Preto treba vedieť rozlišovať, kedy jej milé slová smerujú do krajiny zázrakov a kedy na mínové pole v legendách označované ako friendzone.

https://giphy.com/gifs/hackmylife-trutv-hack-my-life-8lHof3Zq8CLgt1RTao

Vitajte na hodine ženského chválenia 101, kde sa naučíme rozoznávať tri typy komplimentov. Účelové, dobré a zlé. Účelové je veľmi jednoduché spozorovať, lebo keď ti chváli značkové hodiny a kožené sedačky v aute, tak ti musí byť dopredu jasné, že jej nejde o romantiku a dobré srdiečko. Potom sú tu tie zlé komplimenty, pri ktorých dáva najavo, že ťa má rada, ale na celkom inej úrovni. „Tento sveter ti nesmierne pristane“ alebo „oceňujem, že ma vieš vypočuť“, či „si fakt zlatý“. Toto sú vety, ktoré z jej úst rozhodne počuť nechceš. Potom sú tu tie dobré, typu „očividne posilňuješ, môžem pomačkať?“ (biceps, ty debil). Ak vraví tieto, tak z toho večer možno čosi bude.

https://giphy.com/gifs/90s-cruel-intentions-3o6gaVitKPj11r7fYA

3. Flirtovacia nálada

Ženy vedia veľmi očividne flirtovať, len niektorí chlapi to akosi majú problém postrehnúť. Namiesto toho majú pocit, že s nimi flirtuje každé žieňa, ktoré sa čo i len okrajovo usmeje a je jednoducho prirodzene milé. Lenže ženský flirt je omnoho viac ako len letmé úsmevy. Sú to napríklad dotyky – jemné, nežné, nenápadné. Napríklad ťa zľahka pohladí po ruke… Prepáčte, tu sa musím stopnúť, lebo som sa na malý moment preniesla na hodinu prvostupniarskeho náboženstva, kde obstarožná pani katechétka červená až za ušami neochotne prednášala: „Keď chlapec dievča zľahka pohladí po stehne…“ Tam som v rámci zachovania takej duševnej rovnováhy, akú len desaťročné decko môže mať, vypla príjem.

https://giphy.com/gifs/page-kayoforum-express-DYcR7Htap1Guc

Ale v skratke využije každú možnú príležitosť na to, aby sa ťa dotkla. A nielen to. Sú odvážnejšie ženy, ktoré sa neboja vyložiť karty na stôl a zablúdiť do vôd erotikou presiaknutej konverzácie. Je veľmi pravdepodobné, že ti na rovinu nepovie, čo s tebou o pár hodín asi mieni robiť, ale nepochybne to z jej dobre mierených otázok vytušíš aj sám. Pokiaľ nadhodíš drobnú sexuálnu poznámku a ona sa chytí, máš vyhraté. Ale mohol by si skúsiť vychytať nejakú optimálnu chvíľu, nie že jej na vetu „to sú fakt vynikajúce cestoviny“ odpovieš „mám z teba erekciu“. Vlastne vetu „mám z teba erekciu“ radšej nehovor vôbec. Lebo utečie.

https://giphy.com/gifs/nbc-the-good-place-xULW8mOf70CZMO2Ft6

4. Predvádzanie

Žena sa už narodí s prirodzeným inštinktom analytika, a preto je šanca jedna k miliónu, že to, čo práve v tejto sekunde urobila, urobila náhodou. Tým nechcem povedať, že má toto rande naplánované od začiatku až po koniec, už odkedy ste si ho dohodli… Ono to tak je, ja to len nechcem povedať. Takže pokiaľ sa jej podarí nechtiac zhodiť zapaľovač zo stola sedemkrát po sebe, tak ju sedemkrát po sebe nechaj zdvihnúť. Možno nebudeš práve za gentlemana, ale zato sa ti naskytne pohľad pre bohov a povedzme si úprimne – bolo to cieľom jej chvíľkovej nešikovnosti.

https://giphy.com/gifs/old-virgin-3ri7c5Op2v8IM

Pokiaľ si už tretíkrát pridáva soľ do jedla a zakaždým ju nechá položenú na tvojej strane stola, tak ju tam nechaj. Ver mi – to, že si ju môže posunúť bližšie a bude to síce praktickejšie, ale o to neefektívnejšie, zistila už zhruba desať frajerov dozadu. Tak ju nechaj hrať svoju hru. Ibaže by naozaj chcela soľ, lebo aj to sa môže stať… Veď vieš, že pri ženách nikdy nevieš.

https://giphy.com/gifs/wentworth-allie-3D44rdvvFZdC0UJ37G

5. Nervózna

Ako som už spomínala v úvode článku – sme v dvadsiatom prvom storočí, kedy mýtus o tom, že ženy sex k životu nepotrebujú, a to vlastne muži sú tými jedinými, ktorí sa ho dožadujú, úplne vykapal. Teda aspoň si želáme, aby vykapal. Avšak ešte stále existujú žienky, ktoré nie sú celkom okej s priznaním, že aj ony by dnes večer nerady boli samé v posteli. To je absolútne v poriadku. Lebo toto nie je článok o ženách a ich neopodstatnenom strachu z vlastných biologických potrieb, ale o znakoch, ktoré môže muž spozorovať a na základe nich vydedukovať, že je nadržaná.

https://giphy.com/gifs/love-D2JZZWBhB0BB6

Nervozita teda môže byť jedným z nich. Ale opäť sme pri tom, že nie je nervozita ako nervozita. Nervozita, ktorá má naozaj nervózny charakter je totiž presne niečo, čo nechceš. Pozeranie na hodinky, neustále sa obzeranie a v podstate len čakanie na to, kedy ju z tohto dobrovoľného väzenia prepustíš. Na druhú stranu rozkošná nervozita, kedy sa ti nevie do očí pozerať dlhšie ako dve sekundy, červená sa v tvári a nedočkavo pohupuje nohou – to je presne ten typ nervozity, ktorý by mal byť v tej chvíli pastvou pre oči.

https://giphy.com/gifs/QNQgqJ403Vcoo
https://giphy.com/gifs/90s-90210-beverly-hills-hgTA9xpnoE2EE

Titulná fotka: pexels.com

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
9
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
21
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ak robíš týchto 14 vecí, tak si jeden z najotravnejších ľudí na sociálnych sieťach

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME