Nesympatické seriálové postavy, ktoré nám liezli na nervy

Na týchto sme boli mnohí alergickí.

Zdroj: ABC Family / moviestillsdb.com

Pozor, článok obsahuje spoilery.

Tak ako v reálnom živote, takisto aj v seriáloch a filmoch sa nájdu postavy, ktoré nás iritujú. Mnoho seriálov malo takých hlavných či vedľajších hrdinov, ktorí nám neskutočne liezli nervy a nemali sme ich radi. Či to bolo už kvôli ich škaredému správaniu voči našim obľúbeným postavám alebo skrátka preto, že mali v sebe niečo, čo nás jednoducho iritovalo.

Možno si nejaké mal aj ty a možno to boli niektoré z nižšie uvedených.

Oh My God Omg GIF by Friends - Find & Share on GIPHY

Janice (Priatelia)

Časom si si na jej prítomnosť aj zvykol, ale na jej hlas… To sa nedá. Stále, keď vidíš jej fotografiu, tak ju zároveň aj počuješ. A jej smiech – príšernosť. Už iba kvôli tomu si bol rád, keď sa s ňou Chandler rozišiel.

Warner Bros. Television / moviestillsdb.com

Aslaug (Vikingovia)

Nikdy si jej nedokázal odpustiť, že prebrala Lagerthe Ragnara. Hoci mu porodila štyroch synov. Mohla aj desať, aj tak to bola tá suka. Navyše nemala ani polovicu z charizmy jej predchodkyne a nepáčilo sa ti jej povýšenecké správanie. Chýbala jej tá pomyselná iskra v oku a iritovala ťa už iba z princípu. Aj keď v podstate nebola o nič horšia ako ostatní.

MGM / moviestillsdb.com

Vanessa Abrams (Gossip Girl)

Vanessa mala buď pokračovať vo svojom skromnom a hodnotnom živote „umelkyne“, alebo priznať, že je rovnako vypočítavá ako všetci ostatní. A hlavne mala viac mlčať, lebo jej trápne a prázdne reči nikoho nezaujímali. Vanessa bola bezkonkurenčne najneobľúbenejšou postavou z celého seriálu a všetci sme sa divili, ako ju, dočerta, môže chcieť toľko chlapov.

Warner Bros. Pictures / moviestillsdb.com

Jenny Humphrey (Gossip Girl)

Zo začiatku to bolo sympatické skromné dievča, ale čo sa z nej stalo potom, to nikto nechápal. Do laty ju napokon dokázala dať iba Blair, a to účinne a so všetkou noblesou. Miestami sme si želali, aby jej dal Rufus doživotného „zaracha“, nech konečne pochopí, že chutné raňajky na výchovu dieťaťa nie sú postačujúce.

Iba keby jej tie vafle posypal Xanaxom, to by možno zabralo. Jenny bola každou časťou nesympatickejšia, a to ako správaním, tak i výzorom.

Warner Bros. Pictures / moviestillsdb.com

Carrie Bradshaw (Sex v meste)

Niektorí ju zbožňovali a aj jej super štýl, to nikomu neberieme. No každý racionálne zmýšľajúci človek uzná, že jej správanie bolo (občas) parádne cez čiaru. Teatrálnosť veľa ľudí nemusí a tej mala Carrie vskutku na rozdávanie. Také problémy, ako táto prerastená „dvadsiatnička“ rozoberala, väčšina žien neriešila, ani keď mali šestnásť.

Darren Star Productions / moviestilsdb.com

Zoe Barnes (House of Cards)

Investigatívna novinárka. Tie nemajú ľudia radi samé osebe. A keďže Zoe bola ešte aj poriadna mrška a nebola vôbec až taká atraktívna, ako si myslela, mali na ňu mnohí diváci prudkú alergiu.

Netflix / moviestillsdb.com

Frank Underwood (House of Cards)

Polovička tohto intrigána milovala, tá druhá ho nenávidela. Bol necitlivý, zrádzal ľudí jedna radosť a dokonca aj tých, ktorých nazýval priateľmi. Bol to podrazák ako vínko, a kvôli tomu ho mnohí diváci nemali príliš v láske.

Netflix / moviestillsdb.com

Alison DiLaurentis (Roztomilé mrchy)

V tomto seriáli je takých postáv viac, každopádne, keby sa aj táto blonďavá beštia nikdy nevrátila zo záhrobia, o nič by sme neprišli. Skôr naopak. Predtým to bola zlomyseľná klamárka, po návrate bola ešte divnejšia. Ani nemastná, ani neslaná.

ABC family / moviestillsdb.com

Joffrey Baratheon (Games of Thrones)

Žijúci dôkaz toho, prečo je incest zakázaný. Joffrey bol brutálne krutý a zvrátený. Syn Cersei, ktorého mala so svojím bratom, mnohých vytáčal do nepríčetnosti. Tento násťročný „zasran“ dokázal urobiť poriadny prievan, a k tomu bol ešte brutálne nesympatický. Správal sa odporne a keď dal popraviť otca vlastnej snúbenici, a to napriek svojmu sľubu, u nás definitívne skončil.

HBO / moviestillsdb.com

A čerešnička na koniec:

Gargamel (Šmolkovia)

Na záver jeden ultra nesympatický záporák nášho detstva. Šikanoval šmolkov jedna radosť. Túžil ich buď zjesť, zmeniť na zlato alebo totálne zničiť. A preto ho všetci milovníci modrých trpaslíkov z hĺbky duše neznášali.

Hanna-Barbera Productions / moviestillsdb.com
Reagujte!
Grr Grr
10
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
30
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slováci sa opäť predviedli v našej dokresľovacej výzve. Ich úlohou bolo dokresliť... čokoľvek

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME