Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 21.4.2024
sk
Ervín
cz
Alexandra
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

Nesympatickí na prvý pohľad. 5 typov toxických ľudí, ktorých teda nemusíme

Takýchto ľudí určite nikto nevyhľadáva.

Sympatia je vec čisto subjektívna, napriek tomu existujú ľudia, ktorí sú už na prvý pohľad nesympatickí komplet každému. Väčšinou za to môže fakt, že sa k svojmu okoliu nesprávajú práve najlepšie. S naším šikovným ilustrátorom sme dnes dali dokopy niekoľko takých typov ľudí a s nimi aj charakteristické správanie, ktoré väčšina z nás nemôže vystáť. Poďme sa na ne teda pozrieť.

1. Ten, čo má emocionálny rozsah čajovej lyžičky

Niežeby bolo našou kolektívnou povinnosťou prežívať všetko ako herci z tureckej telenovely, ale predsa – jeden letmý úsmev ešte nikoho nezrovnal so zemou. Teda aspoň podľa Googlu. Tento typ človeka to ale neplánuje riskovať a 90 percent času je jeho tvár úplne nečitateľná. Zvyšných desať trávi na záchode a ešte nikto nemal gule ísť to tam zdokumentovať.

Hnevá sa? Asi nie. Teší sa? Je smutný? Bolí ho zlatá žila? Ktovie. Ako parťák do baru či duša firemného teambuildingu je úplne nepoužiteľný, zato by sa skvelo uplatnil ako živý model pre študentov umeleckej fakulty. Sedieť štyri hodiny v tej istej polohe s jedným výrazom tváre a predstierať, že vlastne ani neexistuje? Ak toto nie je jeho životné poslanie, tak už hádam nič.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Ten, čo chrlí múdrosti jedna radosť

Rečí má ako koza bobkov, ale v praktickom živote mu to ide asi tak dobre ako Carmen Geissenovej pozeranie 3D televízora so slnečnými okuliarmi. Nie veľmi dobre. Napriek tomu má pocit, že požral všetku múdrosť sveta, a do sveta ju chrlí v minútových intervaloch, aby sme náhodou neboli o nič ukrátení.

Pamätáš si toho spolužiaka, čo vykríkol správnu odpoveď, aj keď učiteľka vyvolala niekoho iného? Tak toto je on. O desať rokov neskôr. Všade bol, všetko videl, vie aj to, čo nevie, a veľmi rád ti to šplechne do ksichtu. Každé ráno sa budí v nádeji, že sa ho niekto na niečo opýta, a keď sa tak do pol piatej nestane, vykonštruuje si vhodnú príležitosť sám. Vďakabohu za typy, ako je on, inak by sme všetci umreli ako úplní idioti.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

15 nezmyselných filmových klišé, ktoré divákom už lezú hore krkom

3. Ten, čo vie o tebe viac ako ty sám

Nech hodí kameňom ten, čo za chrbtom nenazval šéfa kreténom, len aby mu o polhodinu neskôr s úsmevom na tvári položil na stôl vypracované zadanie. Ale toto je iné. Šéf ťa má v paži, ty máš v paži jeho, je to vzájomné a všetci to vedia. Tento človek sa ale tvári ako tvoj najlepší kamarát.

Urobí ti kávičku, pozve ťa na cigaretku, vydoluje z teba životné problémy, ktoré si ani nevedel, že máš, a len čo sa za tebou zabuchnú dvere kancelárie, už ich veselo šíri ďalej. Jedno mu ale treba nechať – je férový. Ohovára všetkých a všade, bez ohľadu na to, že o meter vedľa stojí niekto, kto ich pozná, a keď sa mu dlho nepodarí uloviť nič výdatné, jednoducho si niečo vymyslí. Šikovný, nie?

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.