Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.12.2022
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Netflix natočí reality šou na motívy seriálového hitu Squid Game. Súťažiaci budú môcť vyhrať milióny

Reality show podľa Squid Game? To si radi pozrieme!


Kórejský seriálový hit Squid Game sa na Netflixe stretol s obrovským ohlasom. Pochvalne sa na jeho adresu vyjadrili kritici aj diváci a my v dohľadnej dobe dostaneme aj jeho druhú sériu. To ale nie je všetko. Ako informuje portál Unilad, Netflix plánuje na úspech napínavého trileru nadviazať vytvorením reality show, v ktorej budú súťažiaci riešiť podobné úlohy ako seriáloví hrdinovia. Samozrejme, bez toho, aby ich to v prípade zlyhania stálo život.

Seriál sa točil okolo 456 ľudí, ktorí sa dostali do finančných problémov. Dostali ale šancu získať obrovskú sumu peňazí. Musia sa ale zúčastniť série zdanlivo nevinných detských hier. Ak zlyhajú, bude ich to stáť život. Víťazom sa stane ten, kto ako jediný prežije. Námet bol vlastne klasický (v rôznych variáciách sme ho videli už pomerne veľakrát), ale tvorcovia ho spracovali naozaj majstrovsky.

Netflix / MovieStillsDB

456 súťažiacich a rozprávková výhra

Nový projekt ponesie názov Squid Game: The Challenge a nakrúcať sa bude vo Veľkej Británii. Aj v tomto prípade budú súťažiaci bojovať o vysokú peňažnú sumu. „S najväčším obsadením a peňažnou odmenou v histórii reality show vstúpi do hry 456 skutočných hráčov v snahe získať životnú odmenu vo výške 4,56 milióna dolárov,“ píše sa v oficiálnej synopsii.

Mohlo by ťa zaujímať:

Austrálčania si mohli zahrať známu hru zo seriálu Squid Game. Dohliadala na ňu aj veľká socha bábiky

„Budú súťažiť v sérii hier inšpirovaných pôvodným seriálom a čakajú ich aj nové prekvapenia. Ich stratégie, spojenectvá a charakter budú podrobené skúške a konkurenti okolo nich budú eliminovaní. Stávky sú vysoké, ale najhoršie, čo sa v tejto hre môže stať, je, že súťažiaci odídu domov s prázdnymi rukami.

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať na kasting stránke squidgamecasting.com. Tvorcovia sľubujú napínavý a silný zážitok. Podľa Brandona Riegga z Netflixu pôjde o „najväčšiu súťaž v histórii, plnú napätia a prekvapení, s doteraz najvyššou peňažnou sumou na konci“.

Netflix / MovieStillsDB

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť