Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika

Netflix v súčasnosti vnímame ako hlavného hráča na poli streamovacích platforiem. V jeho ponuke nájdeme filmy a seriály rôznych štúdií, navyše nám ponúka aj svoj vlastný originálny obsah. A rozhodne sa neplánuje zastavovať. Podľa portálu Bloomberg plánuje dokonca svoje portfólio rozšíriť aj o videohry!

Videohry na Netflixe

Na túto úlohu si už aj vyhliadol svojho človeka. Bude ním Mike Verdu z Electronic Arts Inc., ktorý bude v Netflixe zastávať úlohu viceprezidenta pre herné vývojárstvo. Verdu má s videohrami bohaté skúsenosti, keďže s ich tvorcami mnohokrát spolupracoval. Ak všetko pôjde podľa plánov, tak by sme sa videohier na Netflixe mohli dočkať už budúci rok.

Shutterstock

Výška poplatku sa zatiaľ meniť nebude

Streamovací gigant tomu momentálne neplánuje prispôsobiť výšku mesačného poplatku. Ten by sa teda meniť nemal (aspoň zatiaľ). Netflix je stále jednotkou na trhu a jeho pozíciu sa zatiaľ nepodarilo ohroziť ani konkurenčným platformám Disney+ či HBO Max. Je ale pravdou, že vo viacerých krajinách (vrátane Slovenska) tieto nové platformy ešte len budú spustené.

Sme zvedaví, ako bude taká ponuka videohier v netflixovskej réžii vlastne vyzerať a čo nám ponúkne. V každom prípade ide o slušný pokus získať ďalšie milióny odberateľov. Uvidíme, či sa to podarí.

Shutterstock

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť