Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa

Netflixu sa podaril poriadny prešľap. Ako píše aj portál Indy100, v novom a mimoriadne úspešnom kórejskom seriáli Squid Game sa objavilo telefónne číslo, ktoré patrí skutočnej žene (jej meno nebolo zverejnené, vystupuje len pod písmenom „A“). Seriál sa stal obrovským hitom aj medzi divákmi a hovorí sa, že sa čoskoro dostane na prvé priečky najsledovanejších seriálov Netflixu. Mnohí oddaní fanúšikovia teda neváhali a na uverejnené telefónne číslo sa pokúsili zavolať.

„A“ teraz dostáva v priemere štyritisíc hovorov a správ denne, čo jej významným spôsobom narušilo každodenný život. „Vôbec som netušila, čo sa deje, keďže som ten seriál nevidela,“ povedala novinárom. „A potom mi jeden volajúci povedal, že moje číslo bolo zverejnené v tom seriáli.“

Netflix

Netflix spočiatku dával od celej situácie ruky preč s tým, že nemôže nijako pomôcť. Neskôr ale vydal stanovisko, v ktorom sa zaviazal problém riešiť. V rovnakom tóne sa nieslo aj vyjadrenie od produkčnej spoločnosti Cyron Pictures, ktorá za seriálom stojí. „Snažíme sa tento problém vyriešiť prostredníctvom telefonátov a osobných rozhovorov medzi majiteľkou čísla a produkčnou spoločnosťou,“ uviedli.

Squid Game je kórejský survival triler, v ktorom viac ako 400 účastníkov súťaží v rôznych detských hrách. Ak ale zlyhajú, budú zastrelení. Pokiaľ sa im ale podarí vyhrať, spadne im do rúk niekoľko desiatok miliónov dolárov. Seriál je na Netflixe dostupný od 17. septembra.

Čítaj ďalej: Seriál Squid Game je na Netflixe obrovským hitom


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť