Utorok 17.5.2022
sk
Gizela
cz
Aneta
, Anetta

Netradičná baliaca taktika. Muž dostal ženu z online zoznamky na vymyslený životopis

Chalan stavil na originalitu a vyplatilo sa.


Na online zoznamkách je konkurencia veľká a pokiaľ nechceš, aby tvoja nová romanca skončila po troch správach, obyčajné „Spadla si z neba? Lebo vyzeráš ako anjel“ stačiť asi nebude. Baliace hlášky tohto druhu sú celkovo nebezpečným územím a prísť s takou, ktorú tvojho srdca šampiónka ešte nepočula minimálne stokrát, je prakticky nemožné. Chce to niečo iné. Niečo originálnejšie. Niečo ako toto.

Slečna menom Becca, ktorá na TikToku vystupuje ako @blondebrokeandbougie, nedávno svetu prezradila, aká taktika zafungovala na ňu. Po tom, čo chalanovi na online zoznamke povedala, že má loď, sa jej obratom opýtal, čo musí urobiť, aby sa na ňu dostal. „Aké máš kvalifikácie?“ spýtala sa ho zo srandy a ani vo sne by jej nenapadlo, čo bude po tejto nevinnej otázke nasledovať.

Kľúčom k ženskému srdcu je… dobre vypracovaný životopis?

„Aký máš email? Večer ti pošlem životopis,“ odpísal jej chalanisko a Becca priznala, že spočiatku bola veľmi skeptická. Nechcela mu dať svoj mail, koniec koncov, ešte sa vôbec nepoznali, no napokon ju premohla zvedavosť. Predsa len, nebolo by komické, keby ho naozaj poslal? Bolo. A že sa to naozaj stalo.

@blondebrokeandbougie

Moral of the story is always commit to the bit

♬ original sound – Blonde Broke & Bougie

Za krátky čas si v schránke našla PDF-ko, v ktorom nápadník opísal všetky svoje kvality a Becca sa neubránila smiechu. „Ľudská bytosť,“ nazval sám seba vo vymyslenom životopise a pokračoval zručnosťami, ktoré ho posunuli do druhého kola výberového konania. Boli medzi nimi perličky ako tancujem, akoby sa nikto nepozeral, na loď vždy donesiem občerstvenie a opaľovací krém a viem urobiť backflip z paluby rovno do vody. Čo viac si priať.

Virálne video doposiaľ nazbieralo viac ako 3,5 milióna zhliadnutí. Ako sa dalo čakať, internet snahu mladého muža patrične ocenil. „Vezmi si ho,“ napísala jedna z komentujúcich. „Šanca nájsť chlapa s takýmto odhodlaním a zmyslom pre humor je jedna k dvom miliónom.“ „Ak si dal toľko námahy s prvým rande, predstav si žiadosť o ruku,“ vyjadril sa zase niekto ďalší. A čo ty? Stretol si už na internetovej zoznamke niekoho, kto ťa svojím dôvtipom dostal do kolien?

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť