Štvrtok 11.8.2022
sk
Zuzana
cz
Zuzana
, Susana

Netradičná donáška. Zásielku od kuriéra si prevzal psík

Majiteľov labradora to dobre pobavilo.


Ako často vidíš, že by zásielku od kuriéra prevzal psík? To sa rozhodne nestáva každý deň! Pred pár dňami sa ale niečo podobné odohralo. Začalo to tým, keď si 61-ročný Paul Conway cez internet objednal slnečné okuliare.

Portál LADbible uvádza, že všetko išlo hladko, kým sa status Paulovej objednávky nezmenil na „doručené“. To Paulovi prišlo zvláštne, keďže on osobne žiadnu zásielku neprevzal. Napokon sa ale ukázalo, že ju kuriér doručil, keď Paul nebol doma. Doručovateľa však privítala jeho osemročná sučka labradora menom Mazie.

Zásielka bola doručená

Kuriér ju evidentne považoval za vhodnú osobu na prevzatie zásielky. Balíček teda nechal pri dverách a Mazie si odfotil ako dôkaz, že zásielku doručil. „Pôsobí to, akoby ten balík doručili môjmu psovi,“ vyjadril sa Paul pre novinárov. „Pripadá mi to celkom zábavné, keďže všetko, čo môžete vidieť, je psík pozerajúci na zásielku v kuriérových rukách.“

Dodal, že kuriérovi v ten deň otvorila Paulova manželka, ktorá ale potom zmizla v dome a kuriér namiesto nej proste odfotil Mazie. Zásielku predsa doručil, tak už mu bolo zrejme jedno, či ju dal osobne Paulovi, jeho manželke, alebo jeho psovi. Hlavné je, že si urobil svoju prácu a zároveň tým manželov a ostatných ľudí na internete dobre pobavil.

Zásielku prevzal psík
Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť