Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Netradičná donáška. Zásielku od kuriéra si prevzal psík

Majiteľov labradora to dobre pobavilo.


Ako často vidíš, že by zásielku od kuriéra prevzal psík? To sa rozhodne nestáva každý deň! Pred pár dňami sa ale niečo podobné odohralo. Začalo to tým, keď si 61-ročný Paul Conway cez internet objednal slnečné okuliare.

Portál LADbible uvádza, že všetko išlo hladko, kým sa status Paulovej objednávky nezmenil na „doručené“. To Paulovi prišlo zvláštne, keďže on osobne žiadnu zásielku neprevzal. Napokon sa ale ukázalo, že ju kuriér doručil, keď Paul nebol doma. Doručovateľa však privítala jeho osemročná sučka labradora menom Mazie.

Zásielka bola doručená

Kuriér ju evidentne považoval za vhodnú osobu na prevzatie zásielky. Balíček teda nechal pri dverách a Mazie si odfotil ako dôkaz, že zásielku doručil. „Pôsobí to, akoby ten balík doručili môjmu psovi,“ vyjadril sa Paul pre novinárov. „Pripadá mi to celkom zábavné, keďže všetko, čo môžete vidieť, je psík pozerajúci na zásielku v kuriérových rukách.“

Dodal, že kuriérovi v ten deň otvorila Paulova manželka, ktorá ale potom zmizla v dome a kuriér namiesto nej proste odfotil Mazie. Zásielku predsa doručil, tak už mu bolo zrejme jedno, či ju dal osobne Paulovi, jeho manželke, alebo jeho psovi. Hlavné je, že si urobil svoju prácu a zároveň tým manželov a ostatných ľudí na internete dobre pobavil.

Zásielku prevzal psík
Shutterstock

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.