Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Nie je to prvýkrát, čo sa na internete objavil príbeh o tom, ako niekto netradičným spôsobom požiadal svoju polovičku o ruku. Občas sa muži vynájdu a rozhodnú sa, že pokľaknutie na koleno počas romantickej večere nie je práve to, čo by ich budúce manželky presvedčilo.

Podobne je na tom aj pár z Alabamy, ktorý sa svojimi zásnubami rozhodne vzďaľuje od toho, čo si väčšina ľudí predstavuje pod pojmom romantika. 

Netradičné žiadosti o ruku sú in

Mnohé ženy viac privítajú originálnu žiadosť o ruku, ako práve nejaké romantické klišé ako z filmu. Ak sa budúci ženích posnaží a dáva si záležať, aby žiadosť o ruku bola spojená aj s nejakým príbehom alebo zážitkom, ktorý je pre nich jedinečný, niekedy to dáma ocení viac. Zatiaľ čo pre niektorú ženu by bola žiadosť o ruku s kuracími nugetkami neromantická, pre inú ženu je stelesneným krásneho gesta.

Žiadosť o ruku v blate

Párik z Alabamy si tiež zažil netradičnú žiadosť o ruku, ktorú by možno iní považovali za divnú alebo absolútne neromantickú. Ashton totiž svoju priateľku Brittany požiadal o ruku, keď bol po pás v blate. Malo to však aj svoje opodstatnenie. Ich prvé rande bola jazda na štvorkolkách v blate.

Väčšina žien možno aj práve kvôli mnohým romantickým filmom očakáva žiadosť o ruku v nejakom dokonalom romantickom prostredí. Práve takýto nápad je skvelý v tom, že to možno žena až tak neočakáva.

Profimedia.sk

Brittany práve uviazla v blate, keď sa jej priateľ Ashton opýtal niečo v zmysle: „Kým si uviaznutá v blate, budeš so mnou uviaznutá po zvyšok života?“ Keďže Ashton vedel, že jeho priateľka má rada takéto dobrodružné vonkajšie aktivity, rovnako ako on, rozhodol sa, že toto bude ideálny moment pre zásnuby.

Tento párik bol doposiaľ spolu dva roky, no Ashton sa rozhodol, že je správny čas položiť jednu z najdôležitejších otázok života. Samozrejme, Brittany nakoniec povedala áno.

Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.