Netradičná žiadosť o ruku v blate. Povedala mu svoje áno?

Pre niekoho možno nevkusné, pre nich romantické.

Zdroj: Profimedia.sk

Nie je to prvýkrát, čo sa na internete objavil príbeh o tom, ako niekto netradičným spôsobom požiadal svoju polovičku o ruku. Občas sa muži vynájdu a rozhodnú sa, že pokľaknutie na koleno počas romantickej večere nie je práve to, čo by ich budúce manželky presvedčilo.

Podobne je na tom aj pár z Alabamy, ktorý sa svojimi zásnubami rozhodne vzďaľuje od toho, čo si väčšina ľudí predstavuje pod pojmom romantika. 

Netradičné žiadosti o ruku sú in

Mnohé ženy viac privítajú originálnu žiadosť o ruku, ako práve nejaké romantické klišé ako z filmu. Ak sa budúci ženích posnaží a dáva si záležať, aby žiadosť o ruku bola spojená aj s nejakým príbehom alebo zážitkom, ktorý je pre nich jedinečný, niekedy to dáma ocení viac. Zatiaľ čo pre niektorú ženu by bola žiadosť o ruku s kuracími nugetkami neromantická, pre inú ženu je stelesneným krásneho gesta.

Žiadosť o ruku v blate

Párik z Alabamy si tiež zažil netradičnú žiadosť o ruku, ktorú by možno iní považovali za divnú alebo absolútne neromantickú. Ashton totiž svoju priateľku Brittany požiadal o ruku, keď bol po pás v blate. Malo to však aj svoje opodstatnenie. Ich prvé rande bola jazda na štvorkolkách v blate.

Väčšina žien možno aj práve kvôli mnohým romantickým filmom očakáva žiadosť o ruku v nejakom dokonalom romantickom prostredí. Práve takýto nápad je skvelý v tom, že to možno žena až tak neočakáva.

Profimedia.sk

Brittany práve uviazla v blate, keď sa jej priateľ Ashton opýtal niečo v zmysle: „Kým si uviaznutá v blate, budeš so mnou uviaznutá po zvyšok života?“ Keďže Ashton vedel, že jeho priateľka má rada takéto dobrodružné vonkajšie aktivity, rovnako ako on, rozhodol sa, že toto bude ideálny moment pre zásnuby.

Tento párik bol doposiaľ spolu dva roky, no Ashton sa rozhodol, že je správny čas položiť jednu z najdôležitejších otázok života. Samozrejme, Brittany nakoniec povedala áno.

Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Traja chlapci sa nechali uhryznúť čiernou vdovou. Dúfali, že sa zmenia na Spider-Mana

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME