Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 8.2.2023
sk
Zoja
cz
Milada

Nie je to prvýkrát, čo sa na internete objavil príbeh o tom, ako niekto netradičným spôsobom požiadal svoju polovičku o ruku. Občas sa muži vynájdu a rozhodnú sa, že pokľaknutie na koleno počas romantickej večere nie je práve to, čo by ich budúce manželky presvedčilo.

Podobne je na tom aj pár z Alabamy, ktorý sa svojimi zásnubami rozhodne vzďaľuje od toho, čo si väčšina ľudí predstavuje pod pojmom romantika. 

Netradičné žiadosti o ruku sú in

Mnohé ženy viac privítajú originálnu žiadosť o ruku, ako práve nejaké romantické klišé ako z filmu. Ak sa budúci ženích posnaží a dáva si záležať, aby žiadosť o ruku bola spojená aj s nejakým príbehom alebo zážitkom, ktorý je pre nich jedinečný, niekedy to dáma ocení viac. Zatiaľ čo pre niektorú ženu by bola žiadosť o ruku s kuracími nugetkami neromantická, pre inú ženu je stelesneným krásneho gesta.

Žiadosť o ruku v blate

Párik z Alabamy si tiež zažil netradičnú žiadosť o ruku, ktorú by možno iní považovali za divnú alebo absolútne neromantickú. Ashton totiž svoju priateľku Brittany požiadal o ruku, keď bol po pás v blate. Malo to však aj svoje opodstatnenie. Ich prvé rande bola jazda na štvorkolkách v blate.

Väčšina žien možno aj práve kvôli mnohým romantickým filmom očakáva žiadosť o ruku v nejakom dokonalom romantickom prostredí. Práve takýto nápad je skvelý v tom, že to možno žena až tak neočakáva.

Profimedia.sk

Brittany práve uviazla v blate, keď sa jej priateľ Ashton opýtal niečo v zmysle: „Kým si uviaznutá v blate, budeš so mnou uviaznutá po zvyšok života?“ Keďže Ashton vedel, že jeho priateľka má rada takéto dobrodružné vonkajšie aktivity, rovnako ako on, rozhodol sa, že toto bude ideálny moment pre zásnuby.

Tento párik bol doposiaľ spolu dva roky, no Ashton sa rozhodol, že je správny čas položiť jednu z najdôležitejších otázok života. Samozrejme, Brittany nakoniec povedala áno.

Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť