Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Niekto uprednostňuje život v rušnom meste, iný dáva zase prednosť pokoju na dedine. Vieš si ale predstaviť, že by takmer všetci obyvatelia mesta žili v jednej budove? Že je to nezmysel? V tom prípade iste nepoznáš mesto Whittier, ktoré leží na Aljaške v USA.

Ako píše aj portál Unilad, až 80 % percent obyvateľov žije pod jednou strechou v 14-poschodovom obytnom dome. Okrem neho sa v meste nachádza aj zopár iných domov, nemocnica, policajná stanica a obchod s potravinami.

@messy.nessy

#stitch with @livvontheedge

♬ original sound – jenessa

Obyvateľka mesta Whittier, ktorá na TikToku vystupuje pod prezývkou Messy Nessy, sa na sociálnej sieti podelila o to, aké je to žiť na podobnom nezvyčajnom mieste. „Vo vnútri budovy je pošta, kostol, obchod a kancelária správy budovy,“ prezradila. „V pivnici máme tunel, ktorý prepája budovu so školou, ktorá je o ulicu ďalej. Celkovo tu teraz žije 318 ľudí.“

Ľudí na internete zaujímalo, ako sa dá v meste ako Whittier zabaviť. Čomu sa jeho obyvatelia venujú vo voľnom čase? Messy Nessy v druhom videu povedala, že väčšina obyvateľov praktizuje šport, horskú turistiku, vodné lyžovanie či jazdu v kajaku. V zime je to ale podľa nej horšie, vtedy sa v meste dá hlavne lyžovať.

@messy.nessy

I meant to say “had” because that building is abandon now #whittier

♬ original sound – jenessa


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.