Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 1.10.2023
sk
Arnold
cz
Igor

Neuveríš, aké nechutné praktiky majú niektoré hotely. Šampóny v sprchách radšej nepoužívaj

Neplechu robia nielen zamestnanci hotelov, ale aj návštevníci.


Neexistuje hádam ani jeden Slovák, ktorý by si neukradol z hotela fľaštičky so šampónom či krémom. O tých však reč nebude. Pracovníčka hotela sa podelila o skúsenosť, vďaka ktorej už nikdy nebudeš v sprche používať hotelový šampón.

Na TikToku zverejnila video, v ktorom radí, aby ľudia v hoteloch využívali len šampóny s pumpičkami na kľúč, ku ktorým má prístup iba personál. „Nikdy nepoužívam plniteľné fľaštičky šampónov a kondicionérov, ktoré sú v sprche. Ľudia do nich mohli dať čokoľvek, ja som tam videla krém Nair a bohviečo ešte,“ hovorí. Nair je krém, ktorý slúži na odstraňovanie chĺpkov. Funguje tak, že chĺpky rozpustí, aby sa dali len jednoducho zotrieť.

Melissa počas svojej práce v hoteli dokonca našla v týchto fľaštičkách telesné tekutiny. Problémom je, že tieto vymeniteľné fľaštičky sa dajú jednoducho otvoriť, takže návštevníci hotelov tam môžu naliať v podstate čokoľvek.

@melly_creations

Replying to @sodickstracted As a former hotel manager here are additional items I won’t use. #hotels #hotelstay #dontuse #advice

♬ Cupid – Twin Ver. (FIFTY FIFTY) – Sped Up Version – sped up 8282

V tiktokovom videu ukazuje, aké fľaštičky sú bezpečné a ktorým by si sa mal radšej vyhnúť. Problém však nie je iba so šampónmi.

Hanba na strane pracovníkov hotela

V komentároch sa objavili aj rôzne skúsenosti s nechutným správaním pracovníkov. „Pracovala som tri týždne ako upratovačka v hoteli, povedali mi, aby som len ustlala postele, nie ich vyzliekla. Vôbec neverím hotelom,“ píše jedna, ktorá pracovala ako upratovačka.

„Pracoval som v jednom rezorte a videl, ako chyžná utierala záchod a potom tou istou handrou utrela kanvicu na kávu! Doteraz som z toho znechutený,“ uzatvára návštevník.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.