Počas Vianoc sme sa opäť presvedčili o tom, že najlepšie darčeky nie sú tie, ktoré veľa stoja, ale tie, ktoré odrážajú hlboký vzťah. Darček, ktorý je naozaj osobný, je darček, ktorý spraví najviac radosti a obdarovaný naň nikdy nezabudne.
Svoju čerstvú skúsenosť s tým má aj hudobná hviezda Rytmus. Patrik Vrbovský krátko po Vianociach oslávil aj svoje 49. narodeniny, na ktoré ho jeho syn Sanel prekvapil fantastickým darčekom. Je to niečo, čím sa môže pochváliť len málokto.
Oslava narodenín
Cez víkend Rytmus oslávil svoj sviatok, pri čom sa malý Sanel predviedol ako ukážkový gratulant. „Prajem ti všetko najlepšie, aby si žil zdravo, aby si nikdy nebol ranený, aby si za moc dlho zomrel a prajem ti, aby si bol šťastný a zdravý,“ detsky nemotorne, avšak skutočne úprimne, poprial Sanel svojmu otcovi všetko najlepšie k narodeninám na videu, ktoré zverejnila na Instagrame manželka rapera Jasmina Alagič.
Narodeninová oslava Rytmusa sa stala výnimočnou vďaka nezvyčajnému darčeku, ktorý Sanel pripravil. Čo môže potešiť hudobníka viac, ako keď mu niekto naspieva pesničku? Sanel sa nenechal zahanbiť a svojmu otcovi venoval pieseň. Raz darmo, talent, ktorý je v rodine, sa nezaprie!
Narodeninový song v sebe nesie typický rytmusovský podpis. Dojímavé pasáže sa striedajú s tými humornými – v tomto prípade sa fanúšikovia musia pripraviť na zmienky o prdení v nečakaných momentoch.
Ďalší fascinujúci darček
Po Vianociach sme priniesli správu o ohromujúcom darčeku, ktorý si Rytmus našiel pod stromčekom. Jeho manželka Jasmína ho totiž posiela na trojdňovú expedíciu na nórsky ostrov Sommarøy. Toto miesto nie je len malebným kúskom zeme v Severnom mori, ale svetovým unikátom, ktorý sa preslávil svojou radikálnou filozofiou života „mimo času“.

Jasmina naplánovala výlet na začiatok júna, kedy sa táto časť sveta mení na niečo, čo pripomína inú planétu. Rytmus si na vlastnej koži vyskúša život v prostredí, kde tradičné vnímanie dňa a noci úplne zaniká. Najväčšou raritou je fenomén polárneho dňa – od konca mája do konca júla tu slnko vôbec nezapadá pod obzor.
Aj Rytmus rozdáva
Nech si nikto nemyslí, že Rytmus nemá svoju štedrú stránku! Krátko pred Vianocami zorganizoval akciu, počas ktorej rozdával kúsky obuvi zo svojho šatníka na mieste, kde kedysi ako umelec začínal. Pred Domom kultúry Lúky v Petržalke odovzdal ľuďom zo sídliska asi 50 párov značkových tenisiek.
Zaujímavé kúsky si odniesli len tí, ktorí spĺňali určité podmienky. Fanúšikovia museli sledovať Rytmusove sociálne siete, poznať špeciálne heslo a dodržať pravidlo jedného páru na osobu. Napriek nepriaznivému decembrovému dažďu sa na mieste zišiel poriadny dav.
„Napriek tomu, že je dážď, tak sa to rozdalo. Ako som hovoril, môžeš ma dostať z ulice, ale ulicu nikdy nezoberieš zo mňa. Tým som chcel povedať, že tu bol ikonický moment. Tu som sedával s Hajtkovičom, Davidom zo Senca, so Žužuletou a so všetkými skupinami zo Zvuku ulice. Na základe týchto momentov sa mi začalo dariť a za to ďakujem sídlisku. Preto sa to snažím nejako vyvažovať,“ vysvetlil raper svoje rozhodnutie rozdať časť šatníka tesne pred Vianocami.





















