Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.3.2023
sk
Soňa
cz
Soňa
, Sonja, Sonia

Neuveríte! Týchto hercov MCU obsadilo do nového seriálu Daredevil: Born Again

Nová séria o Diablovi z Hell's Kitchen od MCU hlási návrat starých známych mien.


Produkcia nového seriálu Daredevil: Born Again od MCU, ktorý dorazí na streamovaciu platformu Disney+ budúci rok, začína už počas najbližších dní v New Yorku. Ten so sebou prinesie celý zoznam tých najzaujímavejších mien, ktoré sa objavili aspoň jednej v predchádzajúcich marvelovských sérií na Netflixe. O projekte informoval portál The Hollywood Reporter.

Okrem hlavnej úlohy, ktorú si zopakuje hviezdny Charlie Cox ako Matt Murdock/Daredevil, sa vráti aj Vincent D’Onofrio ako mocný Wilson Fisk/Kingpin. Obaja herci sa v jednotlivých úlohách v rámci MCU už stihli predstaviť, pričom Charlie Cox sa objavil ako Matt Murdock v krátkej cameo úlohe v snímke Spider-Man: No Way Home a menej úspešnom seriáli She-Hulk: Attorney at Law na Disney+.

Spolu s kolegom Vincentom D’Onofriom, ktorý si úlohu Kingpina v MCU zopakoval v seriáli Hawkeye na Disney+, sa stretnú na spoločnom natáčaní úplne prvýkrát po ich predošlých úlohách v sérii od Netflixu.

MCU, Marvel, Daredevil: Born Again, herecké obsadenie
Netflix / moviestillsdb.com

Fanúšikov poteší návrat nekompromisného Punishera a ďalších známych tvárí

Ďalšou posilou, ktorú štúdio Marvel nedávno potvrdilo, je návrat ikonického antihrdinu Punishera, ktorého stvárni opäť brilantný herec Jon Bernthal. Ďalšia postava, ktorého herecké obsadenie právoplatne náleží Jonovi Bernthalovi po skvelých dvoch sériách Punishera z Netflixu. Debut Franka Castla sme po prvýkrát zaznamenali v spomínanom seriáli Daredevil od Netflixu.

Herec Jon Bernthal si tak svoju úlohu zopakuje v MCU po prvýkrát od jeho predchádzajúcej úlohy v príbehoch na Netflixe. Po boku Punishera sa v novom príbehu od MCU objavia aj ďalšie zvučné mená, ako napr. Michael Gandolfini, Margarita Levieva a Sandrine Holt, ktorá po novom stvárni manželku Wilsona Fiska Vanessu Fisk, čím v úlohe vystrieda herečku Ayelet Zurer.

MCU, Marvel, Daredevil: Born Again, herecké obsadenie
Netflix / moviestillsdb.com

Ohlásená séria „Born Again“ na Disney+ preberá názov podľa komiksovej publikácie z roku 1986!

Nový seriál na Disney+ prinesie príbeh, ktorého názov pochádza od komiksovej predlohy Daredevil: Born Again z roku 1986. Príbeh napísal slávny spisovateľ a režisér Frank Miller, ktorému v práci dopomáhal ilustrátor David Mazzuchelli. V komiksovom príbehu postava Punishera absentuje, avšak hlavná myšlienka mapuje spor Daredevila a Kingpina.

Postavy Daredevila a Kingpina by sa pred debutom seriálu na Disney+ mali objaviť aj v pripravovanom seriáli Echo, ktorého udalosti by mali priamo nadväzovať na dej seriálu „Born Again“. Seriál vyrozpráva príbeh o hluchonemej mladej hrdinke Echo, ktorá svoj debut zaznamenala tiež v seriáli Hawkeye. Echo/Mayu Lopez hrá v MCU neter Charlieho Coxa Alaqua Cox.

MCU, Marvel, Daredevil: Born Again, herecké obsadenie
Marvel Studios / moviestillsdb.com

Postará sa o produkciu seriálu najlepší tím od MCU?

Réžiu a scenár projektu má na starosti dvojica Matt Corman a Chris Ord, pričom prvú epizódu natočí Michael Cuesta, ktorý sa postaral o pilotné epizódy k seriálom ako napr. Dexter alebo Homeland, za čo si vyslúžil nomináciu na cenu Emmy.

Natáčanie seriálu by malo trvať údajne až 254 dní, a doraziť by mal na platformu Disney+ už v prvej polovici roku 2024. Pozostávať bude z 18 plnohodnotných epizód.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Martin Krug
Primárne sa venujem tvorbe článkov na tému Marvel a Marvel Cinematic Universe (MCU). Cudzie mi však nie sú ani témy, ktoré spadajú do fantasy pop-kultúry, od najrôznejších kníh, cez vybrané komiksy, až po samotné filmové a seriálové projekty. Denne prispievam k tuzemskému Marvel spravodajstvu prostredníctvom sociálnych sietí.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje