Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Máme svoj vlastný život vo svojich rukách? Alebo je všetko, čo sa nám stane už vopred niekde napísané? Na túto tému by sa dali viesť siahodlhé debaty. Existujú vôbec náhody? Je skutočne pravda, že tvoja spriaznená duša si ťa nájde aj keby si bol na druhom konci sveta? Minimálne v týchto prípadoch tomu tak naozaj je. Nedeje sa to len vo filmoch, aj v skutočnosti je láska nevyspytateľná.

1. V dobrom aj v zlom

Heather bola diagnostikovaná vážna porucha pečene, pri ktorej jej ostávalo už len pár mesiacov života. Chris ju predtým nikdy nevidel, no aj napriek tomu si povedal, že jej pomôže a tak jej daroval polovicu tej svojej. A tak sa zrodila láska a dnes už aj šťastné manželstvo.

thewaywemet/instagram.com (https://www.instagram.com/p/BMUQeIcA0Bl/)

2. Facebook spája

Michael a Natali žili počas detstva v Saudskej Arábii. Potom sa však obidvaja so svojimi rodičmi presťahovali naspäť do Ameriky a stratili kontakt. Po 20-tich rokoch (vďakabohu za internet) sa našli a kontaktovali na facebooku. Dohodli si malé rande a od prvého okamihu vedeli, že toto je osudové stretnutie a že ich život jednoducho musel priviesť naspäť k sebe. Nedávno sa zosobášili.

thewaywemet/instagram.com (https://www.instagram.com/p/BQByqSXgSXZ/)

3. Láska ako z filmu „50x a stále po prvý raz“

Po sérii epileptických záchvatov Jessica stratila pamäť. Nevedela svoje meno, nespoznávala svoju rodinu a ani priateľa. Rozišla sa s ním vcelku z logických dôvodov. No Richard to nevzdal a nechal ju, aby sa doňho opäť raz zamilovala. Úspešne. Hoci si na nič, čo bolo predtým nespomína, títo dvaja zrejme patria k sebe.

thewaywemet/instagram.com (https://www.instagram.com/p/BcAiNfQBItw/?taken-by=thewaywemet)

4. Detská láska

Laura a Matt chodili do tej istej škôlky. Už vtedy si povedal, že si ju raz určite vezme. Potom sa dlhé roky nekontaktovali, až nástupom na strednú školu obnovili ich priateľstvo. Už po dvoch týždňoch si uvedomili, že medzi nimi vzniká nádherná láska a tak to spolu ťahali aj napriek odlišným stredným školám, či výškam v iných štátoch. Matt požiadal Lauru o ruku presne tam, kde to celé začalo. V ich škôlke.

thewaywemet/instagram.com (https://www.instagram.com/p/BVijvkEBgJj/?taken-by=thewaywemet)

5. Vek je len číslo

Britney začala pracovať v jednom obchode a o pár týždňov na to aj Taylor. Chatovali si spolu veľmi dlho, kým prišli na to, že vlastne pracujú na jednom mieste a poznajú sa. Britney po tomto zistení mala veľké obavy, keďže ona ukončila vysokú a on ešte len strednú školu. Ale práve láska nám dennodenne ukazuje, že na veku nezáleží. Dnes sú už vyše roka šťastne zosobášení.

thewaywemet/instagram.com (https://www.instagram.com/p/Bbvj6LwBvgQ/?taken-by=thewaywemet)

6. Všetko zlé je na niečo dobré

Môj manžel ma podviedol priamo na našej svadbe. Bolo to strašné. Musela som odtiaľ utiecť, pretože som skoro skolabovala. Sedela som v metre a samozrejme, že som pútala pozornosť. Žena v krásnych svadobných šatách so záchvatovým plačom. Podišiel ku mne mladý muž, ktorý sa mi snažil pomôcť a dnes je mojím manželom už on.

https://giphy.com/gifs/nyc-subway-newyork-b80aTKcjau5aM

7. Asi to tak malo byť

Bob a Bernie boli v mladosti do seba veľmi zaľúbení. No ich cesty sa rozišli počas druhej svetovej vojny. Bob písaval Bernie listy, ale jej príliš starostliví rodičia jej zakázali na ne odpovedať. Každý si prežil svoj život, založili si vlastné rodiny a obidvaja ovdoveli. Jednej z dcér Bernie to nedalo a tak začala pátrať. Zistila, že Bob je stále nažive a dohodla im rande. Po takmer 70-tich rokoch čo sa naposledy videli, si povedali konečne vytúžené áno.

https://giphy.com/gifs/love-black-and-white-adorable-hG7j8IW1dpe1y

8. Nadpozemské sily

Alex a Ramiro žili v Kanade. No táto detská láska sa musela skončiť, keď sa Ramirova rodina po smrti jeho matky rozhodla odsťahovať do Argentíny. Po pár rokoch sa Ramiro vrátil naspäť do Kanady a náhodne stretával Alex na rôznych akciách. Aj napriek stovkám ľudí sa ich oči vždy stretli. Alex už vtedy tušila, že toto nemôže byť náhoda. Našťastie to Ramiro cítil rovnako a dnes sú už zasnúbení. Najšialenejšia vec na tom všetkom je, že Ramirova sestra kontaktovala vešticu, aby sa spojila so zosnulou maminou a tá jej povedala, že práve ich mama dotlačila tento pár k tomu, aby sa znova stretli.

thewaywemet/instagram.com (https://www.instagram.com/p/BU2vtC1AcI3/?taken-by=thewaywemet)

9. Osudová láska

Títo dvaja sa narodili tri týždne po sebe. Ich rodičia boli veľmi dobrými priateľmi, ale pracovné povinnosti im dovoľovali sa stretnúť len výnimočne na nejakých oslavách alebo dovolenkách. Fotku z ich detstva jedna z maminiek takto vtipne dotvorila a založila do albumu. Kto by to bol povedal, že raz sa Jordan túto otázku fakt spýta práve jej.

mrandmrsraycroft/instagram.com
(https://www.instagram.com/p/BI_lNEJDvkd/?taken-by=mrandmrsraycroft
https://www.instagram.com/p/BKrFmRBDwGr/?taken-by=mrandmrsraycroft)

10. Šťastie v nešťastí

Riona nešťastne spadla zo schodov a ostala ochrnutá. Lekári jej nedávali veľkú nádej, že bude znova chodiť. Rione sa však zrútil svet až o pár dní neskôr, keď ostala na štyri deti sama a na invalidnom vozíku. Jej manžel požiadal o rozvod. Avšak túto jej nešťastnú príhodu považuje za to najlepšie, čo sa jej mohlo stať, pretože spoznala trénera Keitha. Ten ju pomaličky postavil znova na nohy a dnes tvoria krásny a zaľúbený pár.

keithmason106/instagram.com (https://www.instagram.com/p/BdQrQxsn296/?taken-by=keithmason106)

Poznáte aj vy podobný zaujímavý príbeh? Sem s ním! 🙂

Zdroj: thewaywemet.com
Titulná fotka: mrandmrsraycroft/instagram.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť