Štvrtok 11.8.2022
sk
Zuzana
cz
Zuzana
, Susana

Nevedela si nájsť priateľa, tak si ho ušila. Vzala si ho za muža a narodilo sa im dieťa

Manželský život si mladá žena pochvaľuje.


Riešenie pre všetky dámy, ktoré nedokážu nájsť toho pravého. 37-ročná Brazílčanka Meirivone Rocha Moraes si za manžela vzala handrovú bábiku.

Príbeh nezvyčajného vzťahu sa začal písať, keď sa Meirivone posťažovala matke, že je stále slobodná a nedokáže si nájsť partnera. Prekážalo jej to aj z toho dôvodu, že nemala žiadneho tanečného partnera. Jej matka jej teda ušila bábiku, ktorej dala meno Marcelo. A Meirivone sa doňho okamžite zamilovala. Ich búrlivý vzťah skončil pomerne prekvapivo: tehotenstvom!

Žena si ušila manžela
Profimedia

Nedá naňho dopustiť

Keďže ale nechcela porodiť nemanželské dieťa, rozhodla sa vziať si Marcela za manžela. Na ich svadbe sa zúčastnilo okolo 250 hostí. Po medových týždňoch mladá žena niekoľko mesiacov predstierala tehotenstvo a napokon „priviedla na svet“ svojho potomka, teda ďalšiu ušitú bábiku. Pri pôrode jej pomáhal lekár aj sestra.

„Je to muž, ktorého som vždy vo svojom živote chcela. Manželský život s ním je úžasný,“ vyjadrila sa Meirivone na margo Marcela. „Neháda sa so mnou a rozumie mi.“ Dodala, že sa doňho zamilovala hneď, ako ho prvýkrát uvidela. Vraj si poriadne užili aj svoju svadobnú noc.

Žena si ušila manžela
Profimedia

„Má veľmi veľa dobrých vlastností, snáď jediná zlá je, že je lenivý. Vôbec nepracuje,“ posťažovala sa. Zarábanie peňazí teda ostalo na jej pleciach. „Ale som bojovníčka a budem za nás bojovať, aby sme to zvládli,“ vyhlásila.

Ilustračná fotografia | Autor: Profimedia


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť