Sobota 29.1.2022
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Klebetnosť nie je práve pozitívna vlastnosť. Taktiež ani to, keď nevieš udržať tajomstvo za žiadnu cenu. Takouto vlastnosťou netrpíme len my, obyčajní ľudia, ale aj celebrity. Zdá sa, že obsadiť niektorých hercov do filmovej roly prináša určitú dávku rizika, že sa im pošmykne jazyk a… razom je zápletka vášho trháku prezradená širokej verejnosti. Buď celá, alebo jej časť.

Režiséri by sa preto mali mať na pozore, ak chcú obsadiť niekoho z týchto štyroch hercov, pretože každý z nich sa akosi pozabudol a prezradil to, čo nemal. Chceš vedieť, kto má „neposedný jazyk“? Čítaj ďalej! Ale neručíme za to, že sa nestretneš s nejakými spoilermi. Neviň nás, ale hercov!

Will Smith

Zdá sa, že ani jeden z najlepších hercov Hollywoodu nedokáže udržať tajomstvo. Podarilo sa mu totižto prezradiť dej filmu Ja, legenda. A to všetko predtým, než ho videli diváci. Všetko sa odohralo na tlačovej konferencii v Tokiu, kde sa herec nedokázal zastaviť a počas svojho prejavu prezradil vyvrcholenie filmu.

Nepomohlo ani to, že po ňom kričal scenárista a producent Akiva Goldsman, aby bol proste ticho a nehovoril nič viac. Niežeby to Smith spravil schválne, len sa do toho tak ponoril, že si neuvedomil, že s prítomnými zdieľa informácie, ktoré by vedieť nemali. Mali to maximálne vidieť na filmovom plátne.

Dielo bolo dokonané a členovia štábu následne prítomných novinárov poprosili, aby si toto nešikovne prezradené tajomstvo nechali pre seba a nepokazili potenciálnym divákom zážitok.

Shutterstock

Tom Holland

Jedným z tzv. zlých chlapcov Marvelu, ktorí bezmyšlienkovito prezrádzajú dej filmov, je aj Tom Holland, súčasný predstaviteľ Spider-mana. Zdá sa, že jeho ústa patria asi niekomu úplne inému, pretože sa nedokážu zastaviť. Dokonca je to s ním také zlé, že na jednom interview s ním sedel Benedict Cumberbatch, ktorý žartoval, že je tam len preto, aby ho zastavil od ďalších spoilerov.

Namiesto toho, aby ho za to fanúšikovia nenávideli, sa zdá, že im touto chaotickou vlastnosťou pripomína Petera Parkera, ktorého vo filmoch hrá. Môžeme menovať niekoľko jeho prešľapov, ktoré sú zhrnuté v 13-minútovom videu: prezradil, že s určitosťou budú tri Spider-man filmy, priebeh rôznych bojov vo filmoch alebo to, že Spider-man v Infinity War skutočne neumrel. Aby toho nebolo málo, po novom už Holland nedostáva celý scenár filmov, pretože sa členovia štábu boja, že by zase prezradil niečo, čo nemá.

Shutterstock

Samuel L. Jackson

Zdá sa, že v Marveli skončia všetci, čo nedokážu držať jazyk za zubami. Podobne je na tom aj herecká kapacita Samuel L. Jackson. V tomto prípade ale neprezradil nič z Marvel filmov, jeho prešľap sa datuje do dávnej doby Star Wars éry. V novej (ale vlastne chronologicky starej… chápeš, ak si fanúšik Star Wars) trilógii bol predstaviteľom jedného z jedi rytierov Macea Windu.

Potom, čo sa ho počas rozhovoru v jednom magazíne opýtali, čo bude v nových filmoch robiť jeho predstaviteľ, Jackson odpovedal veľmi stručne a jasne: „Umierať.“ To sa napokon ukázalo ako pravdivý spoiler, keďže Windu skutočne vo filmoch umrel. Herec to však za nijaké markantné prezradenie deja nepovažoval, pretože jeho postava chýbala v starej (ale vlastne chronologicky nasledujúcej, novej) trilógii. Ľudia sa tak mohli dovtípiť, že sa mu niečo počas filmov stane.

Shutterstock

Mark Ruffalo

Najväčším postrachom Marvel štábu je predstaviteľ Hulka Mark Ruffalo. Ten má snáď ešte väčší problém ako Tom Holland. A to si si už určite myslel, že nič horšie ako herec Spider-mana nie je. Príbehy o Ruffalových spoiler excesoch sú prinajmenšom komické.

Napríklad sa mu podarilo streamovať úvodných 20 minút filmu Thor: Ragnarok, pretože nevedel, ako ukončiť stream, tak si mobil jednoducho vložil do vrecka. Fanúšikovia tak počuli audio filmu. Alebo stihol odhaliť, že sa Kapitán Amerika na konci Avengers: Endgame ožení. Ďalej prezradil, že niekoľko postáv umrie vo filme Avengers: Infinity War.

No, nedá sa ho nezbožňovať. Alebo opak? Prekvapivým faktom je, že Ruffalo nikdy nečelil žiadnym následkom za svoje neopatrné vyjadrovanie sa. Ale ktovie, možno raz niekomu v Marveli pretečie pohár trpezlivosti.

Shutterstock
Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Rošková
Som externou redaktorkou portálu EMEFKA od februára 2021. Venujem sa najrôznejším témam, no najradšej mám politické perličky a zaujímavé príbehy.

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť