Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 29.11.2022
sk
Vratko
cz
Zina

Nevera je asi jeden z najčastejších dôvodov krachu partnerských vzťahov. Klamstvo a zradu dôvery znášajú ľudia veľmi ťažko. Ako by si sa ale zachoval, ak by si náhodou neveru odhalil? Povedal by si to dotyčnej žene/mužovi? Mnohí by iste do cudzieho vzťahu nezasahovali, ale ako píše portál Mirror, žena s prezývkou Ferreiro Roche sa rozhodla, že nebude len tak nečinne sedieť. Na sociálnu sieť TikTok nahrala video, v ktorom sa podelila o naozaj nevšedný príbeh.

Uviedla, že nedávno dala výpoveď z klenotníctva Pandora v kanadskom Montreale, do ktorého pred niekoľkými dňami prišiel muž s tým, že si chce kúpiť dva prstene. Ako žene povedal, jeden mal byť pre jeho priateľku a druhý pre milenku. Mladá predavačka ostala po tomto priznaní šokovaná a vo videu sa obrátila aj na neznámu ženu, ktorú mladík podvádzal.

@ferreiroroche

Gotta support my girls #foryou #fyp

♬ telephone – favsoundds

„Ak sa tvoj priateľ volá Jake a žije v Montreale, tak práve kúpil dva prstene pre jeho priateľku a jeho bokovku,“ povedala bývalá predavačka. „Tu sú tie prstene. Zaslúžiš si niečo lepšie.“ Jej video sa stalo virálnym a od používateľov pozbieralo mnoho pozitívnych reakcií.

Podľa ľudí si tento muž plne zaslúžil, aby bol verejne odhalený a vyjadrili tiež nádej, že sa video dostane až k jeho priateľke. A to sa zrejme aj podarilo, keďže jeden z používateľov pod videom nechal nasledovný odkaz: „Veľmi pekne ti ďakujem, dám jej vedieť. Je to priateľ mojej najlepšej kamarátky a ona od neho naozaj ten prsteň dostala.“ Zdá sa teda, že Jake bude čeliť niekoľkým nepríjemným otázkam…


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť