Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.12.2023
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Svadobný obrad by mal byť momentom, na ktorý budú všetci zúčastnení spomínať s radosťou aj po rokoch. Mnoho ľudí sa tak snaží, aby bol tento moment absolútne dokonalý. Lenže, nie vždy sa to podarí. Niekedy je totiž na vine príroda, ktorá neveste v honosných šatách komplikuje chôdzu. Ako uviedol aj portál LADbible, podobný prípad nastal v rezorte Louie Beach na Filipínach.

Celá situácia bola nakrútená aj na video a neskôr sa dostala na internet. Na zázname vidíme, ako nevesta so ženíchom prichádzajú na koniec uličky. Na konci videa však spod ženiných šiat vyskočí tretí muž. Mnoho ľudí si kládlo otázku, čo tam vôbec hľadal? Na prvý pohľad môžu zábery pôsobiť naozaj absurdne.

Ako sa ale muž neskôr vyjadril, pod šatami sa ukrýval z toho dôvodu, že fúkal veľmi silný vietor. Neveste sa teda ťažko kráčalo, muž jej tak pri každom kroku so šatami pomáhal. Veľmi pekné gesto, ktoré dokazuje, že praví džentlmeni stále nevymreli!

YouTube video

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.