Piatok 7.10.2022
sk
Eliška
, Elisa
cz
Justýna
, Justina, Justin

Svadobný obrad by mal byť momentom, na ktorý budú všetci zúčastnení spomínať s radosťou aj po rokoch. Mnoho ľudí sa tak snaží, aby bol tento moment absolútne dokonalý. Lenže, nie vždy sa to podarí. Niekedy je totiž na vine príroda, ktorá neveste v honosných šatách komplikuje chôdzu. Ako uviedol aj portál LADbible, podobný prípad nastal v rezorte Louie Beach na Filipínach.

Celá situácia bola nakrútená aj na video a neskôr sa dostala na internet. Na zázname vidíme, ako nevesta so ženíchom prichádzajú na koniec uličky. Na konci videa však spod ženiných šiat vyskočí tretí muž. Mnoho ľudí si kládlo otázku, čo tam vôbec hľadal? Na prvý pohľad môžu zábery pôsobiť naozaj absurdne.

Ako sa ale muž neskôr vyjadril, pod šatami sa ukrýval z toho dôvodu, že fúkal veľmi silný vietor. Neveste sa teda ťažko kráčalo, muž jej tak pri každom kroku so šatami pomáhal. Veľmi pekné gesto, ktoré dokazuje, že praví džentlmeni stále nevymreli!


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť