Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Nevesta nechcela, aby jej na svadbe odstávali uši. Prilepila ich sekundovým lepidlom

Ako sa hovorí, pre krásu sa trpí.


Svadba je udalosť, ktorá sa pri troche šťastia udeje len raz za život a fotky z nej sa budú na poličke vynímať, hádam až kým sa dvojica na prach neobráti. Niet divu, že každá nevesta chce vyzerať čo najlepšie. Štyri hodiny u kaderníka, tri u vizážistky, urobiť si nechty, natiahnuť šaty… a niekde medzi tým si prilepiť uši o hlavu sekundovým lepidlom.

Znie to šialene? Áno, ale minimálne u tejto nevesty bolo aj to súčasťou predsvadobných príprav. Kto kedy držal v ruke sekundové lepidlo, musí vedieť, že držať ho čo najďalej od vlasov a telesného ochlpenia je veľmi múdre rozhodnutie. Lenže pre krásu sa trpí. A keď ide o jeden z najdôležitejších dní v tvojom živote, tak ešte tým dupľom.

Odstávajúce uši vyrieši sekundové lepidlo

Portugalská kaderníčka Mí Martins na Instagrame vystupuje ako @mimartins_hair. Na sociálnej sieti sa nedávno podelila o netradičné želanie zákazníčky, ktorá chcela vyčesať vlasy dohora, no mala strach, že kvôli tomu vyniknú jej odstávajúce uši. Kaderníčka teda prišla s riešením – uši jej prilepila o hlavu. Klasickým lepidlom.

Video sa stalo okamžitým virálom a doposiaľ sa na ňom nazbieralo viac ako 20 miliónov zhliadnutí. „Nevesta nechcela, aby bolo vidno jej uši,“ hovorí po portugalsky Martins. „Tak sme zvolili túto techniku, s ktorou už údajne má nejaké skúsenosti,“ dodáva. Následne jej nanáša lepidlo na vonkajšiu časť ucha a pritláča jej ho ku hlave.

O vtipné komentáre rozhodne nebola núdza. „Počas celého obradu by som sa bála, že sa jedno z nich odlepí a vystrelí do sveta,“ napísala jedna z komentujúcich. „Keď toto sleduje nejaký plastický chirurg, musí sa dobre chytať za hlavu,“ vyjadril sa zas ďalší. „Ľudia to s tými svadbami už fakt preháňajú,“ dodal iný. A čo ty? Tiež by si bol kvôli svadbe ochotný zájsť až do takýchto extrémov?

svadba, nevesta, virál, TikTok, kuriozity, lepidlo, uši
Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť