Nevesta poslala sťažnosť spoločnosti, ktorá jej poslala odporné šaty. Chyba však bola na jej strane

Aj takéto veci sa občas stávajú…

Zdroj: Shutterstock

Predsvadobné prípravy sú čistý chaos. Nevesta chce, aby bolo všetko dokonalé, vyberá dizajn pozvánok, ochutnáva torty, koláče, zostavuje celkové menu a bookuje termíny u vizážistov… Ale čo z toho má vlastne zmysel, ak šaty, ktoré ju mali aspoň na pár chvíľ premeniť na princeznú, vyzerajú ako vytiahnuté z odpadkového koša?!

Svadobné šaty nie sú lacný špás, od stoviek eur až po tisíce sa ich cena môže pohybovať prakticky kdekoľvek, ale pre mnohé ženy to za to jednoducho stojí. Kráčať k oltáru predsa budú len raz, len raz si s mužom svojho života povedia áno a je to moment, na ktorý budú spomínať do konca svojho života. Tak nech to stojí, čo to stojí – taká príležitosť si to predsa zaslúži.

Shutterstock

Šaty vôbec nevyzerali podľa nevestiných predstáv

Keď si však budúca nevesta z Ameriky natiahla na seba šaty objednané z obchodu Milly Bridal, takmer sa rozplakala. A nie od šťastia. Šaty vyzerali odporne, kus nekonzistentnej látky sa ani náhodou neponášal na to, čo obchod inzeroval na produktovej fotografii a ona v ňom vyzerala značne komicky. Pochopiteľne sa rozhodla, že to tak nenechá.

V zápale zlosti teda napísala spoločnosti kvetnatú sťažnosť… a keď jej na ňu odpísali, takmer sa prepadla od hanby. Vysvitlo, že chyba nebola na ich strane. Nesnažili sa ju oklamať, okradnúť o peniaze, nalákať na peknú fotku a potom ju pár dní pred svadbou nechať v štichu. Poslali jej presne to, čo si objednala – len ona si nešťastné šaty obliekla naruby.

Two weeks ago my wedding dress came in. I was really upset about the looks of it and sent an angry (okay, more like…

Posted by Deux Aubrey on Wednesday, November 4, 2020

Vysvitlo, že chyba nebola na strane spoločnosti

„Dnes som obdržala odpoveď od spoločnosti,“ píše nevesta vo svojom facebookovom príspevku, ktorý sa stal okamžitým virálom. „Písalo sa v ňom: Šaty máte naopak. Prosím, oblečte si ich správne. Kto to kedy počul, aby sa svadobné šaty zasielali obrátené? Nuž, nakoniec sa z nich vykľula nádherná róba,“ dodáva nevesta.

„Asi neocenili môj výbuch zlosti a tento príspevok je to najmenej, čo môžem pre nich urobiť. Som rada, že tak promptne vyriešili môj problém. A teda mňa, lebo ja som bola očividne ten problém,“ píše. Ľudia si najprv mysleli, že ide o vtip. To však nebola pravda. „Pre tých, ktorí sa pýtajú, ako je to možné – ťahám 24-hodinové zmeny, dokončujem vysokú a do toho všetkého plánujem svadbu.“

Zdroj: Deux Aubrey / Facebook 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
14
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
22
Uups
Haha Haha
91
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 herečiek, ktoré zvládli náročné úlohy v tehotenstve. Pri mnohých si netušil, že čakajú dieťa


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME