Štvrtok 11.8.2022
sk
Zuzana
cz
Zuzana
, Susana

Ktorá žena by nemala rada romantické gestá? Máloktorá. A veľa zamilovaných mužov ich svojej polovičke rado dopraje. No také, ktoré je zachytené ešte aj na mape, to nedá hocikto…

Práve takto sa podarilo istému farmárovi, o ktorom informuje BBC, prekvapiť svoju priateľku. Steffen Schwarz z nemeckého Hüttenbergu v kukuričnom poli zhotovil obrovský nápis v nemčine v znení: „Willst du mich heireten?“, čo v preklade znamená: „Vezmeš si ma?“

https://www.youtube.com/watch?v=QKGNLIhtzQ4

Tridsaťdvaročný muž pracujúci ako farmár ešte minulý rok zasial na pole kukuricu tak, aby medzi jednotlivými sadenicami vznikli medzery, ktoré vytvorili spomínaný nápis. Následne však musel čakať, kým kukurica vyrastie. Potom priateľke povedal, aby natočila pohľad na pole zvrchu pomocou drona.

Steffen však vtedy ešte ani len netušil, že si jeho „dielko“ vyslúži oveľa väčšiu pozornosť verejnosti. Jeho žiadosť o ruku sa totižto zobrazuje aj na satelitných snímkach Google Maps.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kukuričné pole
https://pixabay.com/sk/photos/kukurica-kukuri%C4%8Dn%C3%A9-pole-3520030/

Mladíka o tom ako prvá informovala jeho teta z Kanady, ktorá sa o populárnom počine Steffena dozvedela zo správ. Farmár dodal, že aj keď sa jeho žiadosť stále zobrazuje na satelitných snímkach, momentálne je už pole zarastené a nápis z toho dôvodu už nie je viditeľný. Priateľka s originálne podanou ponukou na sobáš súhlasila a svadba bude v lete, v júni tohto roku.

Zdroje: BBC


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť