Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Ktorá žena by nemala rada romantické gestá? Máloktorá. A veľa zamilovaných mužov ich svojej polovičke rado dopraje. No také, ktoré je zachytené ešte aj na mape, to nedá hocikto…

Práve takto sa podarilo istému farmárovi, o ktorom informuje BBC, prekvapiť svoju priateľku. Steffen Schwarz z nemeckého Hüttenbergu v kukuričnom poli zhotovil obrovský nápis v nemčine v znení: „Willst du mich heireten?“, čo v preklade znamená: „Vezmeš si ma?“

https://www.youtube.com/watch?v=QKGNLIhtzQ4

Tridsaťdvaročný muž pracujúci ako farmár ešte minulý rok zasial na pole kukuricu tak, aby medzi jednotlivými sadenicami vznikli medzery, ktoré vytvorili spomínaný nápis. Následne však musel čakať, kým kukurica vyrastie. Potom priateľke povedal, aby natočila pohľad na pole zvrchu pomocou drona.

Steffen však vtedy ešte ani len netušil, že si jeho „dielko“ vyslúži oveľa väčšiu pozornosť verejnosti. Jeho žiadosť o ruku sa totižto zobrazuje aj na satelitných snímkach Google Maps.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kukuričné pole
https://pixabay.com/sk/photos/kukurica-kukuri%C4%8Dn%C3%A9-pole-3520030/

Mladíka o tom ako prvá informovala jeho teta z Kanady, ktorá sa o populárnom počine Steffena dozvedela zo správ. Farmár dodal, že aj keď sa jeho žiadosť stále zobrazuje na satelitných snímkach, momentálne je už pole zarastené a nápis z toho dôvodu už nie je viditeľný. Priateľka s originálne podanou ponukou na sobáš súhlasila a svadba bude v lete, v júni tohto roku.

Zdroje: BBC


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.