Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš
Zdroj: ©Shutterstock

Nevieš, aký vianočný darček vybrať priateľom či rodine? Nechaj si poradiť od ich znamenia

Máš už nakúpené vianočné darčeky?

Vianoce sú obdobím radosti, lásky a dávania darčekov. Rozhodnutie, aký darček kúpiť pre blízkych, partnera, partnerku, rodičov či deti, môže byť náročné. Predsa len, každý chce, aby ten ním vybraný vianočný darček urobil obdarovanému úprimnú radosť.

S výberom vianočných darčekov má veľa ľudí naozaj problém. Ak si zvedavý, či existuje spôsob, ktorý by ti pomohol s výberom a nákupom dokonalého daru, máme pre teba odpoveď – astrológia. V tomto článku sa pozrieme na to, aký vianočný darček by mohol sedieť k jednotlivým znameniam zverokruhu.

Váhy

Váhy sú esteticky založení ľudia majúci radi umenie a krásu. Pre nich by mohli byť vhodným darčekom práve umelecké diela, lístky na koncerty či iné kultúrne podujatie, alebo napríklad aj trendy oblečenie.

Škorpión

Ak premýšľaš nad tým, aký vianočný darček kúpiť Škorpiónovi, zamysli sa nad tým, že ide o vášnivé a tajomné znamenie. Darček by ich mal zaujať a zároveň pobaviť, preto neváhaj siahnuť po knihe, lístkoch na nejaké komediálne predstavenie či tajomnom (a možno trošku aj adrenalínovom) zážitku.

Strelec

Strelec má rád dobrodružstvo a cestovanie. Premýšľať by si mal nad vianočným darčekom, ktorý ho inšpiruje, privedie k niečomu novému a obohatí. Napríklad skús vybrať niečo s cestovateľským motívom.

Ktoré slová sú osudové pre jednotlivé znamenia? Toto konkrétne vystihuje teba

Mohlo by ťa zaujímať:

Ktoré slová sú osudové pre jednotlivé znamenia? Toto konkrétne vystihuje teba

Vodnár

Originálny a progresívny – taký je Vodnár. Vhodný vianočný darček pre toto znamenie predstavujú predmety a aktivity podporujúce ich kreativitu – technologické vychytávky, umelecké potreby či kurzy.

Ryby

Ryby sú intuitívne a empatické. Ak im chceš darovať niečo, čím potešíš ich citlivú dušu a podporíš ich duchovný rast, vyber napríklad meditačný kurz, relaxačné pomôcky či wellness balíčky.

Kozorožec

Ľudia narodení ako Kozorožec majú radi kvalitu. Vianočný darček, ktorý sa im rozhodneš darovať, by mal spĺňať túto podmienku a zároveň by pre nich mal mať aj zmysel, teda im pomôcť za dosiahnutím ich cieľov. Napríklad by to mohla byť motivačná literatúra, luxusná súprava na písanie, hodinky či kvalitné oblečenie.

Nevieš, ako vianočný darček vybrať priateľom či rodine? Nechaj si poradiť od ich znamenia
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Veronika Kužmová
Som z východu a som na to hrdá. Vyštudovala som editorstvo a vydavateľskú prax a raz by som chcela zeditovať knihu, ktorá vyhrá Nobelovu cenu. Zaujímam sa o zdravý životný štýl a rada cvičím, aby som potom mohla robiť svoju druhú najobľúbenejšiu činnosť - jesť.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.